Hodinky CASIO recenzie | Inhodinky.sk

 
 
 

0910 170 035

 
 

U nás hodinky aj s darčekom!

 
 
 
 
 
Hodinky > CASIO hodinky - recenzie
 

Hodinky CASIO EDIFICE ERA 300RB-1A RED BULL RACING

Casio hodinky prichádzajú opäť s limitovanou sériou modelov hodiniek v špeciálnej spolupráci so značkou Infinity v edícii Red Bull Racing. Tentokrát si Casio dalo veľmi záležať najmä na štýle a farebnom kombinovaní a zvolili si módne duo zlatá-modrá. Hodinky zaujmú v podstate okamžite práve vďaka farebne ladenému ciferníku, kde vnútorné indexy, ručičky a ohraničenia ukazovateľov vynikajú práve zlatou farbou, čo nebýva pri športových hodinkách až taká samozrejmosť. Na čiernom ciferníku sa teda vynímajú všetky potrebné prvky ukazovateľov času a taktiež efektné logo Infinity a Red Bull Racing. Táto veľmi populárna a módna športová kolekcia hodiniek sa teší obrovskému záujmu obdivovateľov nielen hodiniek. Model CASIO EDIFICE ERA 300RB-1A RED BULL RACING nám ponúka športové využitie chronografu – stopiek s pamäťou, digitálny kompas, teplomer, budík a svetové časy.  Led osvetlenie dotvára celkový výraz hodiniek.

Celý článok... Hodinky CASIO EDIFICE ERA 300RB-1A RED BULL RACING
 

Dámske hodinky CASIO BGA 190-7B Baby-G

Dámy, rady cestujete? Hodinky CASIO BGA 190-7B Baby-G Vám budú robiť dokonalého spoločníka a zároveň Vás pochváli aj “módna polícia”.  Značka Casio vnáša už roky do modelov rady Baby-G športového ducha a mimoriadne funkčné vlastnosti. To isté a o niečo viac Vám ponúkajú aj hodinky Casio BGA 190-7B. Na prvom stupienku je perfektné zobrazenie ciferníka, kde v pozadí môžete vidieť mapu. Okrem klasického ciferníka máme na hodinkách aj ďalší čas, v podobe malého okrúhleho ciferníka na pozícii 6. Ručička zobrazuje lietadlo, čo predurčuje tieto hodinky na Vášho priateľa – cestovateľa.

Celý článok... Dámske hodinky CASIO BGA 190-7B Baby-G
 

Pánske hodinky CASIO EDIFICE EFR 543L-1A

Horúce novinky značky Casio ani tento rok nenechali na seba dlho čakať. Môžeme sa tešiť na skutočne vydarené, praktické i originálne kúsky, hodinky pre nadšencov red-bull tímu, či veľmi obľúbené modely z  edície Casio Edifice. Vybrali sme pre Vás nové hodinky z radu praktických chronografov – CASIO EFR 543L-1A. Typické prvky športového nadšenia nechýbajú ani pri tomto detailne prepracovanom pánskom modeli. Hodinky chlapského čistého dizajnu ponúkajú chronograf, ktorý je zaujímavo lemovaný populárnou a modernou modrou farbou. Dodáva to hodinkám dynamickú črtu a originálnosť. Celý ciferník je veľmi presne a zároveň precízne navrhnutý na maximálnu funkčnosť a praktickosť. Výrazné luminiscenčné ručičky i indexy Vám zaručia vždy presný čas! Hodinky Casio EFR 543L-1A vsadili predovšetkým na ciferník, ktorý má upútať pozornosť okamžite.

Celý článok... Pánske hodinky CASIO EDIFICE EFR 543L-1A
 

Hodinky CASIO GWN 1000B-1B Gulfmaster

Predstavujeme Vám nový model hodiniek CASIO Gulfmaster GWN 1000B-1B, z edície vyvinutej pre dobrodruhov s námorníckou dušou. Hodinky navrhnuté tak, aby ich nositeľ napriek moderným technológiám zostal úzko spätý s prírodou. Casio Gulfmaster ponúka širokú škálu profi funkcií v neuveriteľne atraktívnom a modernom dizajne. Máte radi dobrodružstvo? Casio Gulfmaster áno a presvedčí Vás dokonale. Digitálny kompas, výškomer a barometer so zvukovým upozornením na náhle zmeny v atmosférickom tlaku sú samozrejmosťou a zároveň šikovnými a výbornými spoločníkmi pri vysokohorskej túre.  Hodinky taktiež merajú úroveň prílivu pre konkrétny dátum a čas, fázy mesiaca,  svetové časy a taktiež sú k dispozícii aj stopky, odpočítavanie času a potrebný budík. Toto všetko môžete využívať bez obáv o stav batérie, keďže hodinky majú kvalitné napájanie cez solárne články. Energia použitá pri náročnejších funkciách je okamžite dopĺňaná a počas nepoužívania hodiniek sa aktivuje spiaci režim, čím sa energia šetrí.

Celý článok... Hodinky CASIO GWN 1000B-1B Gulfmaster
 

Hodinky CASIO EDIFICE EFR 534D-1A2

efr-534d-1a2Pánske hodinky z edície Casio Edifice prinášajú do tejto obľúbenej modelovej rady hodinky s výraznou kvalitou, ktorá je pre túto radu viac než charakteristická. Pevné oceľové puzdro hodinky predurčuje na odolnosť voči nárazom a v kombinácii s minerálnym sklom sa zaraďujú medzi športové hodinky výborných vlastností s príjemnou cenou. Model Casio EFR 534D-1A2 si zvolil športové poňatie vonkajšieho vzhľadu puzdra, luneta v čiernej alluminiovej úprave v súlade s modrými prvkami a modrými chronografovými ukazovateľmi dodávajú hodinkám akčnú dynamiku. Mimochodom typickú pre značku Casio. Hodinky ponúkajú chronograf, 100 m vodeodolnosť vhodnú na plávanie a za veľmi dôležitú zmenu vyzdvihujeme doplnenie LED podsvietenia v krásnej bielej farbe. Podsvietenie pri čisto ručičkových hodinkách je skôr raritou, preto hodinky CASIO EFR 534D-1A2 "oprášili" túto funkciu, ktorú mnoho zákazníkov na svojich hodinkách veľmi oceňuje. Rozsvieťte a pozrite sa, Casio opäť nesklamalo.

Celý článok... Hodinky CASIO EDIFICE EFR 534D-1A2
 

Hodinky CASIO BA 110-7A1 Baby-G

ba-110-7a1Hodinky Casio počnúc základnou classic edíciou až po vysoko profesionálne modely rady Protrek, patria jednoznačne medzi značky hodiniek s absolútne všetstranným zameraním. O tomto svedčí aj rada Baby-G, hodinky pre dámy s nadšením pre šport a v posledných rokoch aj spojením športu a modernosti. Športové hodinky nemôžu byť módne? Nechajte sa presvedčiť. CASIO BA 110-7A1 Baby-G sú prototypom „umeleckého dielka" z produkcie hodinárskej firmy. Dnes veľmi štýlová medená farba hodinky dokonale odpúta od možno typických pastelových športových línií. Prečo nie? Hodinky Baby-G sú skutočne športové a napriek tomu pôsobia ako módne doplnky. Edícia Baby-G, tak ako aj pánske odvetvie G-Shock, sa vyznačujú predovšetkým odolnosťou voči nárazom a otrasom, nuž hor sa na turistiku. Vodotesnoť 10 BAR ponúka možnosť plávania a minerálne sklíčko so svojou pružnosťou odolá jemným škrabancom. Samozrejmosťou týchto športových hodiniek sú stopky s medzičasom, odpočítavacie stopky a tiež budík s funkciou Snooze. Podsvietenie formou elektro-luminiscenčného panelu je jednou z nových „vychytávok" značky Casio. Celkový športový duch sa nesie i pri kaučukovom bielom náramku a chránených tlačítkach proti samovoľnému stlačeniu. Hodinky nás prekvapia taktiež zaujímavo riešeným ciferníkom s kombináciou digitálneho času a klasického analógového znázornenia. Nuž, presvedčili sme Vás?

Celý článok... Hodinky CASIO BA 110-7A1 Baby-G
 

Dámske hodinky CASIO SHE 3503SG-7A SHEEN

she-3503sg-7aCASIO SHE 3503SG-7A SHEEN

 

Horúca novinka z dielne značky Casio. Hodinky z edície Casio Sheen, CASIO SHE 3503SG-7A SHEEN predstavujú úplne novú éru v tvorbe hodiniek Casio. Stálica a obľúbená ikona vo svete prístupných a kvalitných hodiniek prichádza na trh s modelmi s dávkou luxusu a elegancie. Krok, ktorý Casio hodinky urobili pri edícii Sheen je odvážnym a zároveň inovatívnym posunom vpred, s dôrazom na kvalitu a hodnotné doplnky. Model, ktorý Vám chceme predstaviť – CASIO SHE 3503SG-7A v sebe ukrýva jemné ženské „tvary" v športovom poňatí elegancie. Najvýraznejším prvkom tohto modelu je keramická luneta, ktorá obklopuje zaujímavý ciferník s multifunkčným ukazovateľom dátumu a 24-hodinového času. Ručičky s indexmi vo farbe ružového zlata dodajú hodnotný dôraz celému zobrazeniu času a dátumu a zdobením so Swarovski komponentmi budú spĺňať i kritérium spomínaného luxusu. Celé hodinky pôsobia veľmi zaujímavo a odvážne aj vďaka priemeru 40 mm. Casio hodinky touto vydarenou kolekciou Casio Sheen uistilo hodinkový trh, že akákoľvek výzva v podobe dizajnu či zložitosti funkcií, je pre nich iba hračkou a každá požiadavka dnešného moderného trhu je hravo zvládnutá.

Celý článok... Dámske hodinky CASIO SHE 3503SG-7A SHEEN
 

Hodinky CASIO ERA 100D-1A4

era-100d-1a4Hodinky Casio uvádzajú nového člena do svojej najpredávanejšej edície Edifice, a to hodinky CASIO ERA 100D-1A4. Ako sme pri značke Casio zistili, ponúkajú nám hodinky z rady Edifice vysoko kvalitné a pevné prepracovanie. Základným charakteristickým prvkom je vždy celooceľové puzdro hodiniek, ktoré zabezpečí maximálnu pevnosť a odolnosť "v spolupráci s minerálnym sklíčkom". Casio ERA 100D-1A4 v sebe spájajú elegantný analógový ciferník s výraznými luminiscenčnými indexmi so športovým digitálnym displayom. Hodinky s touto kombináciou sú skutočne obľúbené a najmä prehľadné, s výborným systémom ovládania. Práve vďaka prehľadnému displayu môžte veľmi pohodlne používať funkcie týchto hodiniek. CASIO ERA 100D-1A4 ponúkajú zo svojich funkcií - stopky, odpočítavanie času, kalendár, budík. Jednou z najvýraznejších superlatív týchto hodiniek je plne automatické podsvietenie, ktoré sa vždy rozsvieti pri natočení ruky smerom k vašej tvári. Kovový náramok je spracovaný jemne a jednoducho, čím necháva vyniknúť skôr vzhľad zaujímavého ciferníka hodiniek a kombinácie farieb. CASIO ERA 100 ponúkajú na výber červené a zelené farebné prevedenia, alebo pre športovejších nadšencov taktiež model s kaučukovým náramkom. Hodinky Casio nás dlhé roky zásobujú funkčnými a kvalitnými modelmi, vďaka ktorým sa hodinky stávajú neoddeliteľnou a potrebnou súčasťou nášho každodenného života.

Celý článok... Hodinky CASIO ERA 100D-1A4
 

CASIO G-SHOCK GW 9400-3 RANGEMAN

gw-9400-3-hodinkyCasio hodinky uvádzajú do ponuky najnovší model – hodinky Casio GW 9400-3 Rangeman z radu Master G. Na úvod, znalcom hodiniek G-shock, netreba snáď ani pripomínať, že práve rada hodinky Casio G-shock je zameraná na kvalitné a odolné konštrukcie puzdier jednotlivých modelov, čo predstavujú už v názve a logu „shock resist" – odolné voči nárazom a otrasom. Tak je tomu i pri modeli Rangeman Casio GW 9400-3. Hodinky sú navrhnuté práve na extrémne podmienky v prírode alebo odvážne kúsky horolezcov či náruživých športovcov. Svoju významnú úlohu samozrejme dopĺňajú príslušné funkcie. Hodinky sa môžu pochváliť Triple sensorom – touch solar zabezpečí dobíjanie batérie zo svetelnej energie, postupné uskladňovanie a následné uvoľňovanie energie pri náhlej potrebe. Dôležitým atribútom je Wave Ceptor – rádiom riadený čas, korigovaný veľmi výkonným a senzitívnym príjmom rádiových vĺn. Takže presnosť je s Vami na každom kroku. Pre milovníkov hôr hodinky zabezpečia presný návrat domov pomocou digitálneho kompasu a výškomera v spojení s barometrom s meraním atmosférického tlaku a teploty vzduchu. G-shock si od začiatku svojej existencie vďaka kvalitnému spracovaniu a ultra odolnému vyhotoveniu hodiniek získal priazeň a dôveru tých najvrcholovejších športovcov, potápačov, skialpinistov, vedcov a ľudí s vášňou pre prírodu s výraznou dávkou dobrodružstva.

Celý článok... CASIO G-SHOCK GW 9400-3 RANGEMAN
 

Hodiky CASIO - nové technológie

Carbon Fiber Second Hand - v modeli hodiniek CASIO EQW A1200 je prvý krát použitá sekundová ručička z vlákien uhlíka. Aj keď je väčšia než predchadzajúca, má nižšiu hmotnosť. Nízka špecifická hmotnosť uhlíkového materiálu umožňuje vysokorýchlostné pohyby vyžadované pri meraní.

 

Vibration-resistant Structure - hodinky CASIO EQW A1200 sú odolnejšie voči vibráciám a nárazom. Vnútorný modul hodiniek je uložený v špeciálnej silikónovej, gélovej hmote ΑGEL ®, ktorá poskytuje vynikajúce absorbčné vlasnosti proti vibráciám. ΑGEL ® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Taici Corporation v Japonsku, Spojených štátoch a ďalších krajinách. 

 

Nový modul CASIO, kaliber 3414 napr. pri modeli CASIO PRW 3000, verzia 3 s vylepšenými funkciami. Nová technológia CASIO umožnila zmenšiť senzory oproti predchádzajúcej verzii až o 95% a tak model PRW 3000 ma kompaktnejšie rozmery než PRW 2000 a 2500. Hodinky si zachovali rozmerné tlačidlá s ktorými sa dá len jedným stlačením prepínať funkcie napr. kompas.

 

casiologo

Celý článok... Hodiky CASIO - nové technológie
 

Pánske športové hodinky CASIO PRW 3000-2 PROTREK

CASIO PRW 3000-2 PROTREKprw-3000-2-casio


Značka Casio, konkrétne edícia hodinky Protrek, prichádza na trh s novinkou – modelom PRW 3000-2. CASIO je známe svojím širokým záberom funkcií , kde nájdete hodinky klasické s jednoduchými funkciami, ale aj „špeciálne" kúsky, určené na vrcholový aktívny šport alebo turistiku. Jedným z takýchto modelov je aj CASIO PRW 3000-2. Ako sme už pri rade Protrek zvyknutí, môžeme sa spoľahnúť na vysoko-kvalitné prepracovanie jednak povrchových materiálov, ale aj spoľahlivosť a presnosť všetkých funkcií. Tieto hodinky nám ponúkajú samozrejme rádiom riadený presný čas, s kalibráciou 6x denne, klasické športové funkcie ako stopky, odpočítavanie času, svetové časy a 5 budíkov s možnosťou opakovaného budenia. Pre náročných zákazníkov je vylepšená aj profesionálnejšia stránka týchto hodiniek. Digitálny kompas nám udáva a aktualizuje smer už každú sekundu, kým pri predchádzajúcich modeloch to bolo 5 sekúnd. Je zároveň doplnený o funkciu pamäte zvolenej pozície a smeru. Taktiež výškomer určuje vždy presnú výšku po každom 1 metri. Atmosferický tlak je meraný barometrom a pre dokonalejší prehľad o počasí nám meteorologický alarm pripomenie náhlu zmenu tlaku v ovzduší, čo skutočne uvítajú najmä odvážni turisti. Súčasťou barometra je aj teplomer s prevodom jednotiek C a F. Samozrejme celú bezproblémovú manipuláciu s hodinkami uzatvára solárne dobíjaná batéria bez potreby výmeny a funkcia power-saving – kedy v tme hodinky prechádzajú do úsporného režimu.
Tak ako každý rok,hodinky Casio prichádzajú vždy s vylepšením rady Casio Protrek, no práve tento rok si veľmi dali záležať na vlastnostiach ako je presnosť, prehľadnosť a samozrejme jednoduché ovládanie funkcií, čo každé kvalitné outdoorové hodinky musia spĺňať.

 

 

Celý článok... Pánske športové hodinky CASIO PRW 3000-2 PROTREK
 

Pánske hodinky CASIO WVA M630DB-1A Wave Ceptor - Tough Solar

wva-m630db-1aPánske rádiovo riadené hodinky CASIO WVA M630DB-1A

 

Obľúbený model, hodinky CASIO WVA M630 riadený rádiovými vlnami, teraz prichádza aj v novej atraktívnej povrchovej úprave. Púzdro aj remienok hodiniek je pokovený takzvanou IP úpravou - Ion plated, na nerez oceľ je nanesená vrstva titankarbidu, ktorá chráni hodinky pred škrabancami a povrchovým poškodením a zároveň im dodáva jedinečný vzhľad. Čierna farba plynulo prechádza do ciferníka a hodinky tak pôsobia uceleným (vyváženým) dojmom. Obľuba tohto modelu je daná najmä z dvoch príčin, ktoré sa skrývajú pod názvom: Wave Ceptor - Tough Solar , Wave Ceptor - znamená, hodinky si samé neustále korigujú presný čas na základe veľmi výkonného a senzitívneho prijímača rádiových vĺn. Presný čas zabezpečujú výkonné stanice signálu. Tough Solar - hodinky sa dobíjajú svetelnou energiou, bez nutnosti výmeny batérie počas celej životnosti hodiniek. Z ďalších funkcii môžeme spomenúť svetové časy, stopky, alarm.

Celý článok... Pánske hodinky CASIO WVA M630DB-1A Wave Ceptor - Tough Solar
 

Pánske hodinky CASIO MTP 1290D-1A2

mtp-1290d-1a2Hodinky CASIO MTP 1290D-1A2 sú ukážkou účelnosti, spájajú funkčný dizajn, vysokú kvalitu spracovania a praktickosť potrebnú na každodenné použitie. Tieto quartzové hodinky sú poháňané kvalitnou lithiovou batériou s životnosťou 5 až 7 rokov, čo tiež prispieva k ich prevádzkovej nenáročnosti. Puzdro a a remienok je z ušľachtilej ocele, to zabezpečuje hodinkám veľkú odolnosť voči prípadným nárazom, zároveň si hodinky uchovajú stále rovnaký povrch ( nedochádza ku korózii a zmene farby ako pri zliatinách). Veľký , prehľadný ciferník s dátumovkou a luminiscenčními ručičkami na čiernom pozadí s textúrou imitujúcou karbonové vlákna dodáva hodinkám športový nádych. Korunka je taktiež chránená pred prípadným zachytením a povitiahnutím. Tieto hodinky môžeme nosiť každý deň ale určite sa nám nebudú zdať nudné, ich elegancia s jemne športovým lookom vám spríjemnia aj bežné pracovné dni.

 

Pri kúpe týchto hodiniek v našom e-shope môžete získať okamžitú zľavu 5%. V procese objednávky zadajte do kolonky: "Darčeková poukážka " číslo poukážky: 663731, suma bude automaticky znížená o 5%.

Celý článok... Pánske hodinky CASIO MTP 1290D-1A2
 

Pánske športové hodinky CASIO SGW 500H-2B

sgw-500h-2bPánske športové hodinky CASIO SGW 500H-2B, je nová rada hodiniek, ktoré svojou univerzálnosťou a cenou nepoznajú súpera . CASIO má dlhú tradíciu vo výrobe športových modelov, ktoré rozdeľuje podľa zamerania na PHYS – hodinky pre atlétov, bežcov so stopkami a meračom srdcovej frekvencie napr. model CASIO CHR 200-1. Pre ľudí ktorí majú radi adrenalínové športy je určená modelová rada G-SHOCK tieto hodinky majú odpružené strojčeky – shock resistant, 200m vodeodolnosť a masívne puzdra, pre dámy sú určené Baby-G. Rada PROTREK je zase voľba pre ľudí, ktorí trávia svoj čas hlavne v prírode sú vybavené zvyčajne kompasom, výškomerom, teplomerom a podobne. Hodinky SGW 500H-2B si „požičali" know-how z týchto špecializovaných modelov a vytvorili „univerzálne hodinky" na všetky možné aktivity a ich atraktivita je daná aj zachovaním prijateľnej ceny 99,90 €. Puzdro je masívne a dobre chráni ciferník, ktorý je zapustený pod úroveň obruby, je vyrobené zo špeciálneho plastu v kombinácii s komponentmi z nerez ocele, kvalitný kaučukový remienok je zasa veľmi ohybný a odolný voči praskaniu.

Celý článok... Pánske športové hodinky CASIO SGW 500H-2B
 

CASIO GA 1000FC-1A G-Shock Twin Sensor

ga-1000fc-1a
Predstavujeme Vám hodinky CASIO GA 1000FC-1A G-Shock Twin Sensor z obľúbenej modelovej rady CASIO G-SHOCK. Všetky hodinky z tejto rady sa vyznačujú unikátnym systémom shock-resist, čo znamená odolné voči nárazom a otrasom. Ak ste typ človeka, ktorý potrebuje hodinky na každodenné využitie s odolným spracovaním a nechcete riešiť vhodnosť využitia týchto hodiniek pri akejkoľvek práci či športe, siahnite po CASIO GA 1000FC-1A G-Shock Twin Sensor. Hodinky Vám dovolia všetko, preto sa pripravte na vzrušujúce zážitky. Z funkcií je nevyhnutné spomenúť budík, stopky, odpočítavanie času, svetové časy a úžasné neónové podsvietenie s funkciou FULL AUTO- pri náklone hodiniek o 45 stupňov sa rozsvietia. Funkcia budíka má zároveň možnosť pripomínania dôležitých udalostí signálom v takom čase, aký si nastavíte.

Celý článok... CASIO GA 1000FC-1A G-Shock Twin Sensor
 

Dámske hodinky CASIO LTP 1369D-4B Collection

ltp1369d-4bDámske hodinky CASIO LTP 1369D-4B Collection

 

Moderný svet má na každého z nás veľmi vysoké nároky. Preto aj hodinárske firmy hľadajú riešenie pri navrhovaní funkčných, jednoduchých no zároveň posôbivých dizajnov hodiniek. Takýmto modelom je práve CASIO LTP 1369D-4B Collection. Hodinky vynikajú predovšetkým svojou praktickosťou, čo ocenia všetky zaneprázdnené ženy. Ciferník s jemným ružovým pozadím je ľahko čitateľný, číslice aj ručičky Vám nekompromisne nikdy nedovolia meškať. Hodinky zaujmú aj to najbystrejšie oko svojím rafinovane vsadeným ukazovateľom dňa v týždni. Praktickú stránku týchto dámskych hodiniek samozrejme dopĺňa dátumovka a vodotesnosť 50M.

Celý článok... Dámske hodinky CASIO LTP 1369D-4B Collection
 

Pánske hodinky CASIO Edifice EMA 100D-1A2 ADVANCED MARINE LINE

casiomarineema100d1a2Označenie hodiniek: Pánske hodinky CASIO Edifice EMA 100D-1A2 ADVANCED MARINE LINE

Opis hodiniek: CASIO Edifice EMA 100D-1A2 ADVANCED MARINE LINE. Analógové - Digitálne zobrazenie času, magneticky odolné, 200m, teplomer, stopky, 5 x alarm, fazy mesiaca, podsvietenie.

Strojček: Quartz - Chrono, presnosť chodu: ±15sec./mesačne


Zobrazenie: Analógové - Digitálne zobrazenie času


Napájanie: Batéria 2 x SR927W, Životnosť batérie 3 roky

 

- Elapsed time, split time, 1 a 2 druhý čas kola

- TIMER, odpočítavacie stopky: odrátavanie času po 1sec., merací rozsah 1min. - 24 hod. s automatickým opakovaním

- Svetové časy, 29 časových pásiem, 48 miest

- Dátumovka + predprogramovaný automatický kalendár do 2099

- 5 x multifunkčný denný alarm

- Budík, Snooze funkcia - po ukončení budenia znie signál znova po niekoľkých minútach.

- Hodinový zvukový signál /vypínateľný/, tone on/off

- Magneticky odolné

Celý článok... Pánske hodinky CASIO Edifice EMA 100D-1A2 ADVANCED MARINE LINE
 

Pánske hodinky CASIO G-SHOCK GB 6900AA-2 Bluetooth v4.0

casiogshockgb6900aa2Pánske športové hodinky CASIO G-SHOCK GB 6900AA-2 Bluetooth v4.0

 

- Mobile Link (Wireless linking using Bluetooth® v4.0)
Cez Bluetooth, môžete hodiny bezdrôtovo pripojiť s telefónom. Energeticky úsporná technológia umožňuje prístup k celej rade užitočných funkcií.

- Komunikuje s iPhone 5 (iOS 6.1 / iOS 6.0.1 / iOS 6.0), iPhone 4S (iOS 6.1 / iOS 6.0.1 / iOS 6.0 / iOS 5.1.1)


Strojček: Quartz, CASIO

 

Pohon: Batéria: CR2032

 

Zobrazenie: Digitálne zobrazenie času

 

Materiál púzdra: Plast, Nerez oceľ - časti púzdra, ovládacie prvky, spodné veko

 

 

Materiál remienka: Kaučuk

 

Zapínanie: Jednoduchá kovová spona

 

Povrchová úprava: Modrá farba /metalíza efekt/

 

Sklo: Minerálne tvrdené sklo - odolné voči poškriabaniu

 

Ciferník: Šedá farba, LCD display - modrá farba, Digitáne číslice - čierna farba

 

Vodeodolnosť: 200m, Vhodné na voľné potápanie

 

Rozmery, hmotnosť : 53,20 x 50.00 x 17.7 mm / 64,00 g

 

Záruka: 2 roky

 

Balenie: CASIO G-Shock krabička

 

Špeciálne funkcie: - Shock Resistant, odolná konštrukcia, chráni proti nárazom a vibráciam.

Celý článok... Pánske hodinky CASIO G-SHOCK GB 6900AA-2 Bluetooth v4.0
 

Pánske hodinky Casio Edifice EQW A1110RB-1A WAVE CEPTOR - TOUCH SOLAR Red Bull racing

casiowaveceptorredbill          

Pánske hodinky CASIO EQW A1110RB-1A WAVE CEPTOR - TOUCH SOLAR

Limitovaná edícia Red Bull racing

 

Strobjček: Quartz - Chrono, Analógové zobrazenie času, 5 nezávislých quartzových strojčekov

Napájanie: Solar Power - zabezpečuje napájanie batérie na prevádzku.

Materiál púzdra: Nerez oceľ/Aluminium

Materiál remienka: Nerez oceľ, Trojitá skladacia spona s poistkou, one press

Povrchová úprava: Brúsená oceľ, Titankarbid - IP úprava, Čierna farba, EDIFICE logo umiestnené na korunke, zadnom veku, skladacej spone

Sklo: Minerálne tvrdené sklo - odolné voči poškriabaniu

Ciferník: Čierna farba - textúrovaný ciferník, Indexy, Luminiscenčné ručičky a indexy, Logo Red Bull racing

Celý článok... Pánske hodinky Casio Edifice EQW A1110RB-1A WAVE CEPTOR - TOUCH SOLAR Red Bull racing
 

Pánske športové hodinky CASIO G-Shock GDF 100BTN-1 Burton Snowboards, Limitovaná edícia

gdf100btn1          

Označenie hodiniek: CASIO G-Shock GDF 100BTN-1

Opis hodiniek: Pánske športové hodinky CASIO G-Shock GDF 100BTN-1 Burton Snowboards Limited Edition. Špeciálna limitovaná edícia k 30-tému výročiu uvedenia hodiniek G-Shock na trh, edícia vznikla v spolupráci s fy. BURTON, svetoznámy výrobca tých najkvalitnejších Snowboardov. Hodinky nabité funkciami, vyvinuté nielen pre tých, ktorí majú radi outdoorové športy, ale aj pre každého, kto pracuje vonku v náročných podmienkach.

Celý článok... Pánske športové hodinky CASIO G-Shock GDF 100BTN-1 Burton Snowboards, Limitovaná edícia
 

Sme autorizovaný predajca značky hodiniek Casio na Slovensku

Sme autorizovaný predajca značky hodiniek Casio na Slovensku s vlastnou kolekciou viac ako 900 ks hodiniek v našom internom sklade. Zároveň sme priamo napojený cez B2B na externé sklady v SR a ČR výhradného dodávateľa fy. Fastplus.

casiologo

 

Pánske hodinky CASIO TRIPLE G RESIST WAVE CEPTOR - TOUGH SOLAR GW A1000D-1A

gwa1000d1aPánske hodinky CASIO TRIPLE G RESIST WAVE CEPTOR - TOUGH SOLAR GW A1000D-1A sú vybavené špecialnými funkciami:

 

TRIPLE G RESIST, odolná konštrukcia, chráni proti nárazom, odstredivej gravitácií a vibráciam.

 

- NEO display - Luminiscenčné ručičky a indexy indikujú svetlo na flôrescenčnú vrstvu , v tme zabezpečujú dlhú svietivosť
- Stopky: 1/20sec. kapacita merania do 1:59'59.95'', Elapsed time
- TIMER, odpočítavacie stopy: rozsah 1sec. do 60min., po 1sec.
- Teplomer, rozsah merania: –10 to 60 °C
- Denný alarm
- Dátumovka, Full auto-calendar: Predprogramovaný kalendár do roku 2099.
- Možnosť nastavenia/vypnutia zvukových signálov napr. pri alarme, stopkách
- ndikátor stavu batérie, Power Saving - prepnutie do úsporného režimu v tme.
- Chránené ovládače, Šrobovacia korunka

Celý článok... Pánske hodinky CASIO TRIPLE G RESIST WAVE CEPTOR - TOUGH SOLAR GW A1000D-1A
 

Pánske športové hodinky CASIO Edifice EQW A1000DB-1A vybavené funkciami Smart access, Wave Ceptor, T

casioeqwa1000db1awaveceptorPánske športové hodinky CASIO EQW A1000DB-1A vybavené funkciou Smart access, Wave Ceptor, Touch Solar

 

Smart access - Inteligentný prístup k funkciám hodiniek, korunka elektronicky spína jednotlivé funkcie hodiniek, ktoré sú zabezpečované viacerými na sebe nezávislými strojčekmi. Ovládanie je veľmi intuitívne a ľahko čitateľné na ciferníku hodiniek . Toto je jedinečný CASIO analógový systém, ktorý umožňuje naozaj jednoduché a ultra-rýchle prepínanie širokého rozsahu funkcií hodiniek.

Touch Solar – Hodinky sú dobíjané svetelnou energiou, bez potreby výmeny batérie počas celej životnosti hodiniek. Elektrická energia potrebná na chod hodiniek a ovládanie funkcií je generovaná zo solárnej energie, ktorá sa uskladňuje v dobíjateľnej batérií s veľkou kapacitou. Batéria uvolňuje presne požadované množstovo energie pri jej náhlej potrebe, pri spúšťaní funkcií, podsvietenia a pod.

Wave Ceptor / Radio Controled – hodinky si samé neustále korigujú presný čas na základe veľmi výkonného a senzitivného prijímača rádiových vĺn. Presný čas zabezpečujú výkonné stanice signálu – vybavené céziovými hodinami umiestnené v šiestich rôznych miestach sveta, tj. Nemceko, Veľká Británia, USA, Japonsko 2x, Čína, Hodinky automaticky prevezmú najbližší signál, tak je zabezpečená dokonalá presnosť hodiniek automatická kalibrácia presného času nech sa nachádzate kdekoľvek vo svete.

Celý článok... Pánske športové hodinky CASIO Edifice EQW A1000DB-1A vybavené funkciami Smart access, Wave Ceptor, T
 

HODINKY CASIO Baby-G, ELEGANTNÉ POUŽITIE SÚČASNÝCH MÓDNYCH FARIEB

hodinky-BGA_112C-7B_CASIOHODINKY CASIO, ELEGANTNÉ POUŽITIE SÚČASNÝCH MÓDNYCH FARIEB
Baby-G kombinujú rafinovaný design s farbami sezóny

Už bol čas: sú tu nové modely Baby-G v jarnej/letnej kolekcii Casio. BGA 112C-7BER a BGA 111-1BER ocení každá žena, ktorá dbá na módne trendy a štýl, pretože využívajú práve módne farebné kombinácie - fialovo-biela a ružovo zlato-čierna. Niet divu, že si ich zamilovala i nová britská hviezda, speváčka Pixie Lott. Obidva modely majú vzhľad veľmi kvalitného chronografu a ich ciferník s lesklými kameňmi a zladenými farbami okamžite pritiahne pohľad.

BGA 111-1BER žiari elegantnou farebnou kombináciou ružovej, zlato-čierna, ktorá podčiarkuje ich absolútnu prepracovanosť. Veľmi kvalitné telo hodiniek z nerezovej ocele bolo iontovo pokované farbou ružového zlata, ktorá zdôrazňuje eleganciu tohto štýlového modelu. Dokonale ladí s čiernym plastovým remienkom a ciferníkom s tromi malými displejmi, ktorý je taktiež v čiernej. BGA 111: štýlový vzhľad a faktor módy.

BGA 112C-7BER zažiaria módnymi farbami tohto leta, chladnú bielu doplní moderná fialová. Remienok a puzdro s pôsobivou kombináciou nerezovej ocele a plastu dobre ladí s bielym ciferníkom. S touto bielou krásne kontrastujú lesklé kamene fialovej farby rozmiestnené po obvode. Tieto hodinky preto pôsobia ľahko a elegantne - a súčasne vyjadrujú dôraz, aký ich nositeľka kladie na módu.

Celý článok... HODINKY CASIO Baby-G, ELEGANTNÉ POUŽITIE SÚČASNÝCH MÓDNYCH FARIEB
 

NA SEKUNDU PRESNÉ: NOVÉ HODINKY CASIO EDIFICE EQW-M710DB-1A1ER

EQW_M710DB-1A1_CASIOInteligencia a rýchlosť so sľubným designom

Ambasádor značky Casio a súčasný vicemajster Sebastian Vettel za niekoľko týždňov otvorí novú sezónu Formule 1 - a v rovnakej dobe pokračuje spoločnosť CASIO v úspešnom partnerstve s tímom Formule 1 Red Bull Racing. Nový model kolekcie Casio EDIFICE vyráža na štart pod vlajkou koncepcie „Rýchlosť a inteligencia" nový model EQW-M710DB-1A1ER predstavuje ideálnu kombináciu inteligentnej funkcie, novej technológie a športovej elegancie. Veľmi kvalitné spracovanie a exkluzívny design hodiniek EQW-M710DB nadchne nielen priaznivcov závodenia: telo a remienok sú z masívnej nerezovej ocele a remienok je výrazný vďaka kombinácii lešteného a brúseného povrchu.

Iontovo černený krúžok okolo ciferníka nesie názvy najdôležitejších miest zabudovanej funkcie svetového času. Kombinácia čiernej a striebornej s červenými detailami zdôrazňuje príbuznosť týchto rádiom riadených hodiniek s Formulou 1. Ľavé „oko" ciferníku sa podobá otáčkomeru v kokpite vozu Formule 1. Korunky napravo skutočne zaujmú: horná strana svojou výraznou červenou ladí s farebným výrazom pretekárskych hodiniek. Po technickej stránke ponúka nový model radu EDIFICE veľmi zaujímavú funkciu, ktorá ešte posilňuje dôraz tejto rady na rýchlosť a energiu: súčasné zobrazenie troch sekundových časov (trojitý sekvenčný chronograf). Tieto veľmi prepracované stopky sú v modeli EQW-M710DB usporiadané do troch pretínajúcich sa „ok" uprostred ciferníka. Vľavo sú stotiny sekundy, uprostred desatiny a vpravo sekundy a minúty. Pri aktivácii stopiek sa aktivujú tieto displeje a súbežne zobrazujú príslušné časti časového údaja. Túto vychytávku si obľúbia nielen športoví fanúšikovia.

Celý článok... NA SEKUNDU PRESNÉ: NOVÉ HODINKY CASIO EDIFICE EQW-M710DB-1A1ER
 

HODINKY CASIO PRO TREK PRW-5000T-7ER, SKUTOČNE UNIVERZÁLNE PRE VŠETKÝCH, KTORÍ MIERIA VYSOKO

PRW_5000T-7_CASIOVonku alebo v kancelárii:

Nové PRO TREK PRW-5000T-7ER

V pohodlí kancelárie alebo na horskej túre - vždy s profesionálnym vybavením: vždy by ste mali mať u seba novinku PRO TREK PRW-5000T-7ER. S týmto univerzálnym modelom - po dlhej dobe- spoločnosť Casio znovu uvádza na trh hodinky rady PRO TREK s analógovo digitálnym zobrazením.

Novinka PRW-5000T-7ER sa vyznačuje športovým vzhľadom. Ciferník s detailne prepracovaným harmonickým displejom je doplnený veľmi kvalitným titánovým remienkom a digitálnym displejom, ktorý s ním skvele ladí.

Okrem toho sa nový model PRW-5000T-7ER- rovnako ako všetky hodinky PRO TREK - vyznačuje technickou dokonalosťou. Ide o prvý model PRO TREK vybavený technológiou TOUGH MOVEMENT kombinujúci štyri nové funkcie: Slnečné napájanie TOUGH SOLAR predlžuje životnosť batérie, viacpásmový príjem signálu v 6 rádiových pásmach zaručuje presný čas kdekoľvek na svete (v Európe, USA, Japonsku a Číne), automatické nastavenie ručičiek kontroluje a podľa potreby upravuje ich polohu každú hodinku, a hybridná konštrukcia, typická pre spoločnosť Casio, zvyšuje odolnosť strojčeka hodiniek.

Celý článok... HODINKY CASIO PRO TREK PRW-5000T-7ER, SKUTOČNE UNIVERZÁLNE PRE VŠETKÝCH, KTORÍ MIERIA VYSOKO
 

NOVÉ HODINKY EDIFICE EF-543D-1AVEF SPOLOČNOSTI CASIO

EF_543D-1A_CASIOChronometer pre rýchlosť a inováciu

„Rýchlosť a inteligencia" - to je obecná koncepcia kolekcie EDIFICE spoločnosti Casio, ktorá pokračuje v úspešnom partnerstve s týmom Formule 1 Red Bull Racing a s ambasádorom značky Sebastianom Vettelom i v roku 2010. Jednou z hviezd novej kolekcie je model EDIFICE EF-543D-1AVEF. Tento veľmi kvalitný chronograf kombinuje exkluzívny športový vzhľad s technickou prepracovanosťou.

EF-543D-1AVEF opticky vyniká vďaka individualistickému a štýlovému designu: výrazný ťah z masívnej nerezovej ocele s profilom pneumatiky vyžaruje športovú dynamiku spolu s klasickou eleganciou.

Predimenzované telo je taktiež z masívnej nerezovej ocele. Pohľad na seba upúta iontovo černený krúžok okolo ciferníka a tiež štyri skrutkové prvky na krajoch púzdra, ktoré dokonale ladia so závodným designom hodiniek.

Štýl formule 1 pokračuje aj na ciferníku. Ľavé „oko" prepracovaným designom pripomína ráfik závodnej pneumatiky a obklopuje zobrazenie 24h času, zatiaľ čo dolné „oko" červenou farbou pripomína otáčkomer závodného auta.

Motto „Rýchlosť a inteligencia" vyjadrujú i technické parametre modelu EF-543D: vnútorný krúžok možno otáčať ľavou korunkou a presne tak odčítať čas stopiek - tak ako u potápačských hodiniek. Vrcholom je „retrográdny ukazovateľ" v dolnom „oku". Túto zložitú funkciu inak nájdete len na mechanických hodinkách.

Celý článok... NOVÉ HODINKY EDIFICE EF-543D-1AVEF SPOLOČNOSTI CASIO