SWISS MILITARY HANOWA - recenzie

 
 
 

0910 170 035

 
 

U nás hodinky aj s darčekom!

 
 
 
 
 
Hodinky > SWISS MILITARY HANOWA - recenzie
 

Dámske hodinky SWISS MILITARY HANOWA 7190.55.001 Guardian Lady

7190-1-55-001Švajčiarske hodinky značky Swiss Military by Hanowa predstavujú širokú škálu pohľadu na ukazovanie času. Hodinky nás zaujali predovšetkým všestranným zameraním, teda svoju lahôdku si tu nájde skutočne každý. Vybrali sme pre Vás žiarivý luxusný kúsok – hodinky Swiss Military Hanowa 7190.55.001 určený pre krásne štýlové dámy. Švajčiarska kvalita a luxusný vzhľad dominujú pri všetkých modeloch tejto značky. Tak je tomu i pri tomto dámskom modeli. Žiarivosť a práve spomínaný luxus dýcha z hodiniek vďaka zdobenej lunete zirkónmi a taktiež zirkónmi vsadenými na pozíciách indexov. Okrem elegancie hodinky prinášajú pevné spracovanie z chirurgickej ocele, s pevným puzdrom a vodeodolnosťou 10 atm. Každá dokonalosť je podčiarknutá jemným ale výrazným detailom. Hodinky SWISS MILITARY HANOWA 7190.55.001 Guardian Lady majú tento prvok v podobe zlatenej korunky, ručičiek a samozrejme krásnej lunety, na ktorej svietia žiarivé zirkóny. Nadčasovosť s puncom moderných doplnkov je pri týchto hodinkách neodmysliteľnou súčasťou. Vďaka nej budú aj nositeľky týchto hodiniek nadčasovo krásne s puncom modernosti.

Celý článok... Dámske hodinky SWISS MILITARY HANOWA 7190.55.001 Guardian Lady
 

Dámske hodinky Hanowa Swiss Made 6073.04.001 Tabea

Švajčiarske hodinky značky Swiss Military Hanowa prichádzajú s novou edíciou dámskej kolekcie pod názvom Hanowa Swiss Made. Táto dámska rada vynikajúco dopĺňa celú rodinku švajčiarskych hodiniek Swiss Military. Samozrejme, že dizajnéri mali na zreteli v prvom rade dámsku eleganciu, šmrnc, štýl a decentné prvky zdobenia. Jedným z reprezentantov Hanowa je nami vybraný model Hanowa Swiss Made 6073.04.001 Tabea. Krásne elegantné prepojenie šperku s jemným športovým duchom a kvalitný švajčiarsky strojček. Hodinky upútajú predovšetkým skvostným puzdrom, kde dominantou sú zirkónmi zdobené indexy a vnútorný ciferník ukazovateľa dátumu. Dojem umocňujú aj rímske číslice, ktoré hodinkám dodávajú mierne starožitný a elegantný vzhľad. Puzdro taktiež zaujme jemným prevedením tlačítok, slúžiacich k nastaveniu multifunkčného dátumu. Práve takéto prepracovanie je nutné pre to, aby hodinky nebudili dojem masívnosti a neprimeranej robustnosti. Majstri hodinári z tejto švajčiarskej fabriky pravdepodobne zámerne vyvinuli na jednej strane chlapské silné hodinky Swiss Military Hanowa a na strane druhej ich nežnejšiu polovičku a to jemné a žiarivé dámske šperky – hodinky Hanowa.

 

Pánske hodinky SWISS MILITARY HANOWA 5183.04.007

hodinky-swiss-military-5183_04_007Predstavujeme Vám hodinky značky Swiss Military by Hanowa, kde už samotný názov prezrádza, že sa jedná o hodinky švajčiarskej produkcie pod ochrannou známkou Swiss Military. Hodinky SWISS MILITARY HANOWA 5183.04.007 reprezentujú vyššiu strednú triedu, kedy si kupujete švajčiarsku kvalitu za veľmi príjemnú cenu. Model 5183.04.007 chronograf svojím funkčným dizajnom poslúži ako presný spoločník pre akčných biznismenov. Kvalitný šperk v podobe hodiniek je pre muža veľmi dôležitý, najmä na obchodných rokovaniach či pracovných stretnutiach. Práve túto úlohu hrdo spĺňajú hodinky SWISS MILITARY HANOWA 5183.04.007. Pevný oceľový náramok a puzdro nepotrebujú žiadne špeciálne zdobené prvky. Výrazný čierny ciferník s čiernou číselnou lunetou a luminiscenčné indexy a ručičky podčiarkujú skutočnú využiteľnosť týchto hodiniek a pre pánov veľmi dôležitú jednoduchosť. 10 ATM vodotesnosť zvládne aj sprchu či plávanie, preto hodinky nie je potrebné prakticky skladať z ruky. Švajčiarske hodinky nemusia predstavovať iba ceny za „hranicou vašich možností", prestíž v podobe bielo-červeného kríža môže byť aj vašou radosťou, radosťou v podobe hodiniek SWISS MILITARY BY HANOWA.

Celý článok... Pánske hodinky SWISS MILITARY HANOWA 5183.04.007