Hodinky môžete vrátiť do 14 dní | Inhodinky.sk

 
 
 

0910 170 035

 
 

U nás hodinky aj s darčekom!

 
 
 
 
 
Hodinky > Hodinky môžete vrátiť do 14 dní
 

Hodinky môžete vrátiť do 14 dní, vymeniť až do 90 dní.

Máte nárok odstúpiť od kúpnej zmluvy bez udania dôvodu v súlade s ust. § 7 a nasl. Zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji na diaľku v lehote 14 dní od prevzatia tovaru.

Chcete hodinky darovať a nie ste si istí, či sa budú obdarovanému páčiť ? Kupujete hodinky v predstihu, aby ste využili momentálne akciové ponuky, 14 dní na vrátenie tovaru vám nestačí ? Využite našu jedinečnú ponuku a nakúpte bez stresu.

U nás môžete hodinky vymeniť za iný model až do 90 dní.

Hodinky môžete po prevzatí rozbaliť a odskúšať obdobným spôsobom ako pri nákupe v klasickom kamennom obchode. Hodinky nesmú byť používané ani nijako upravované ako napr., skrátenie remienka.

Ponuka slúži na využitie výhodného nákupu, napr. časovo limitovanej akciovej ponuky, obmedzené množstvo skladom. Hodinky si môžete kúpiť s predstihom aby ste riskovali, že už nebudú v ponuke v čase keď ich budete skutočne potrebovať, prípadne chcieť niekoho obdarovať.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy musí byť uskutočnené písomnou formou. Musí obsahovať všetky údaje slúžiace k identifikácii tovaru, predávajúceho a kupujúceho. Tovar je potrebné vrátiť na adresu predajne. Tovar zasielajte prosím kompletný a nepoškodený. Prepravné náklady pri vrátení alebo výmene tovaru hradí zákazník. Tovar zaslaný na dobierku nepreberáme. Odporúčame vám tovar poistiť.
V prípade, že ste už zaplatili časť alebo celú kúpnu cenu, bude vám táto čiastka vrátená do 14 dní od odstúpenia od zmluvy a vrátenia tovaru bezhotovostným prevodom na vami určený účet. Predávajúci nie je povinný vrátiť kupujúcemu platby pred tým, ako mu je doručený tovar alebo kým kupujúci nepreukáže zaslanie tovaru späť predávajúcemu, ibaže predávajúci navrhne, že si tovar vyzdvihne osobne alebo prostredníctvom ním poverenej osoby.