Dámske hodinky podľa určenia

 
 
 

0910 170 035

 
 

U nás hodinky aj s darčekom!

 
 
 
 
 
Hodinky > HODINKY > Hodinky podľa určenia > Dámske hodinky podľa určenia
 


Dámske hodinky podľa určenia

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
 
Ponuky
TIMEX TW2P90300
Doprava zdarmaNovinky
Dámske hodinky TIMEX s púzdrom z mosadze a farebným remienkom z textilu. Hodinky majú biely ciferník, modré indexy a arabské číslice. Ručičky hodiniek sú striebornej farby, zelená sekundová ručička. Hodinky spĺňajú základné funkcie, vodotesnosť WR 30 m.
Ušetríte: -10 %
5 1

TIMEX TW2P90300

62,00 € 69,00 €
 
Ponuky
TIMEX TW2P90100
Doprava zdarmaNovinky
Dámske hodinky TIMEX so zláteným púzdrom z mosadze a farebným remienkom z textilu. Hodinky majú biely ciferník, modré indexy a arabské číslice. Ručičky hodiniek sú zlátené, modrá sekundová ručička. Hodinky spĺňajú základné funkcie, vodotesnosť WR 30 m.
Ušetríte: -10 %

TIMEX TW2P90100

62,00 € 69,00 €
 

 
 

Hodinky od overeného e-shopu, excelentné hodinky - excelentné ceny

Spoločnosť TIME IN pôsobí na trhu s hodinkami už 14 rokov, v ponuke nájdete pánske hodinky, dámske hodinky a taktiež aj detské hodinky, na výber cez 8000 modelov, od lacných a kvalitných hodiniek na každý deň, športové hodinky s množstvom užitočných funkcii až po luxusné švajčiarske hodinky pre podnikateľov a vrcholových manažérov. Ponúkame široký výber hodiniek ako Casio, Festina, Tissot, Citizen, Seiko, Esprit a ďalšie. Skvelé ceny hodiniek, množstvo hodiniek v akciových cenách, program kreditov, výhody vlastných obchodných priestorov, poštovné zdarma, bonusy... Hodinky kúpené v našom eshope sú s garanciou autorizovaného predajcu v SR a s komplexným záručným a pozáručným servisom.