CASIO GA 1000FC-1A G-Shock Twin Sensor

 
 
 

0910 170 035

 
 

U nás hodinky aj s darčekom!

 
 
 
 
 
Hodinky > CASIO hodinky - recenzie > CASIO GA 1000FC-1A G-Shock Twin Sensor
 

CASIO GA 1000FC-1A G-Shock Twin Sensor

ga-1000fc-1a
Predstavujeme Vám hodinky CASIO GA 1000FC-1A G-Shock Twin Sensor z obľúbenej modelovej rady CASIO G-SHOCK. Všetky hodinky z tejto rady sa vyznačujú unikátnym systémom shock-resist, čo znamená odolné voči nárazom a otrasom. Ak ste typ človeka, ktorý potrebuje hodinky na každodenné využitie s odolným spracovaním a nechcete riešiť vhodnosť využitia týchto hodiniek pri akejkoľvek práci či športe, siahnite po CASIO GA 1000FC-1A G-Shock Twin Sensor. Hodinky Vám dovolia všetko, preto sa pripravte na vzrušujúce zážitky. Z funkcií je nevyhnutné spomenúť budík, stopky, odpočítavanie času, svetové časy a úžasné neónové podsvietenie s funkciou FULL AUTO- pri náklone hodiniek o 45 stupňov sa rozsvietia. Funkcia budíka má zároveň možnosť pripomínania dôležitých udalostí signálom v takom čase, aký si nastavíte.

Pre náruživých milovníkov prírody a turistiky je potrebný samozrejme teplomer a veľmi presný digitálny kompas, s korekciou smeru aktualizovanou vždy po 20 sekundách. Kompas je zároveň zdokonalený zobrazovaním aktuálnej pozície až 12 hodín, preto sa vyhnete problému zablúdenia. Teplomer hodiniek zasa odolá aj extrémnym teplotám od -10 do 60 stupňov Celzia.
Prevedenie týchto hodiniek je zaujímavým zladením čierneho puzdra a oceľových prvkov na kaučukovom náramku s PVD úpravou. Minerálne sklíčko Vám zaručí pružnosť. Pri nárazoch je sklo flexibilné, máte menšiu šancu prasknutia sklíčka. Nuž hor sa do prírody, hodinky CASIO GA 1000FC-1A G-Shock Twin Sensor budú Vašim šikovným, múdrym a nenahraditeľným spoločníkom...