FESTINA hodinky - recenzie

 
 
 

0910 170 035

 
 

U nás hodinky aj s darčekom!

 
 
 
 
 
Hodinky > FESTINA hodinky - recenzie
 

Dámske módne hodinky Festina 16720/2 Mademoiselle

Zlatený trend v oblasti hodiniek stále stúpa a taktiež značka Festina pravidelne "vypúšťa” do sveta
krásne módne kúsky dámskych aj pánskych hodiniek. Hodinky Festina všeobecne vynikajú výbornou kvalitou, rozumnou cenou a v neposlednom rade aj módnym štýlom a napredujúcim trendom v dizajne. Dámsky model Festina 16720/2 Mademoiselle ponúka náročným ženám krásny a zároveň jednoduchý doplnok k svojmu outfitu. Hodinky z edície Mademoiselle očaria nádherným žiarivým ciferníkom s rímskymi číslicami, zirkónmi v miestach indexov a zirkónovou lunetou.

Celý článok... Dámske módne hodinky Festina 16720/2 Mademoiselle
 

Pánske hodinky Festina 16775/8 Chrono Bike 2014

Sezóna Tour de France opäť pripravila lahôdku nielen pre milovníkov športu a cyklistiky, ale aj pre nadšencov hodiniek. Značka Festina tak, ako každý rok, prináša nové modely z veľmi úspešnej a populárnej edície Festina Chrono Bike. Festina sa opäť môže popýšiť skvelými inovatívnymi prvkami a „cool“ dizajnom, ako sme už pri modeloch hodiniek Tour de France zvyknutí. Hodinky z rady roku 2014 na prvý pohľad vynikajú výraznými farebnými kombináciami nielen ciferníkov, ale aj remienkov. Spojenie tradičnej ušlachtilej ocele s plastovým čiernym pásom uprostred náramku a výrazné tlačítka chronografu taktiež v čiernej farbe umocňujú tvrdý chlapský vzhľad hodiniek. Funkcie Tour de France ostávajú nezmenené, ručičkový chronograf a vodeodolnosť 10 ATM.

Celý článok... Pánske hodinky Festina 16775/8 Chrono Bike 2014
 

Festina 16672/2 Sport

16672-2Pánske hodinky Festina 16672/2 Sport


Športový duch, hodinky 16672/2 Sport, typický charakter značky Festina. Hodinky Festina 16672/2 Sport predstavujú a spĺňajú všetky atribúty moderných športových hodiniek, ktoré vie Festina skutočne bravúrne navrhnúť. Práve pre tieto fakty sa hodinky a celá značka tešia priazni fanúšikov Tour de France či Giro d´Italia. Ak však preferujete jednoduchšie ponímanie športu ako takého, ponúkame práve model Festina 16672/2 Sport . Hodinky zabezpečia kvalitné meranie času či stopovanie pri behu vďaka analógovému chronografu. Vodeodolnosť Vám ponúka pri 100 m možnosť plávať a samozrejme, dôležitou súčasťou je aj remienok, ktorý je z kaučuku. Ten prispeje k veľmi pohodlnému a príjemnému noseniu, a taktiež pri využití vodeodolnosti presvedčí o svojej trvanlivosti a pružnosti. Charakteristická luneta Festina s výraznými číslicami lemuje puzdro hodiniek z matnej ušľachtilej ocele. Netradičný ciferník antracitovej farby jemne oživí a zvýrazní, no zároveň nechá vyniknúť vysoko luminiscenčné indexy a ručičky, aby každé meranie času bolo nielen presné ale potešilo i oko majiteľa hodiniek. 

Celý článok... Festina 16672/2 Sport
 

Dámske hodinky Festina 16644/2 Ceramic Trend

festina16644

 

Dámske hodinky Festina 16644/2 Ceramic Trend

Milé dámy, túžite po hodinkách, ktoré si všimne každý a dokonale podčiarknu Vašu príťažlivosť? Ste na správnej adrese. Hodinky Festina 16644/2 Ceramic Trend sú aj podľa svojho názvu skutočne trendy! Extravagancia si podmanila štýlové farebné ladenie náramku hodiniek a ich ciferníka. Kombinácia farieb čierna-zlatá pôsobí luxusne a očarujúco. Luneta ciferníka je bohato zdobená zirkónmi, čo navodzuje dojem rozpáleného horúceho letného slnka. Výrazné arabské číslice hodinkám dodávajú nápaditý, hravý dojem napriek ich dokonalej prehľadnosti v odčítaní času. Keramická čierna časť náramku predurčuje tento model zaradiť do kategórie pútavých a hodnotných hodniek. Zaujímavosťou s istou dávkou odvahy je uchytenie náramku k puzdru hodiniek v podobe zlatených šróbov, ktoré dodávajú hodinkám neopakovateľný sexy "look". Pri pohľade na hodinky Festina 16644/2 Ceramic Trend sa každá dáma cíti ako kráľovná, ktorej krása nepodlieha času...

Celý článok... Dámske hodinky Festina 16644/2 Ceramic Trend
 

Hodinky Festina - Kolekcia Dream

festinadreamcolection

 

Kolekcia Dream

Zvodné, rafinované, atraktívne ... to sú niektoré z charakteristík nových modelov hodiniek kolekcie Dream. Jedinečné pokušenie pre ženy, ktorého fascinujúci ciferník pritiahne pozornosť všetkých. Harmonické hodinky sú vytvorené ako dokonalá súhra kriviek a formy. Pozornosť pri týchto zástupcoch kolekcie Dream priťahuje najmä luneta zdobená kryštálmi a vrúbkovaný číselník, ktoré sú  charakteristické pre celú sériu.
Okrúhle puzdra, ktoré ukrývajú pohon quartzovým strojčekom, sú odolné voči vode do hĺbky 50 metrov.
Ukazovatele z malých oceľových kvapôčok na modeli F16591 vytvárajú lepší jas a charakteristická kryštálová luneta harmonizuje s farbou číselníka a remienka z PU. Model F16592 s meším priemerom puzdra (38 mm) pre útlejšie ženy obopína zápästie textilným remienkom, ktorý ladí s lunetou ciferníka.

Celý článok... Hodinky Festina - Kolekcia Dream
 

Hodinky Festina - Kolekcia Chrono Bike 2012

festinatourdefrance

 

Kolekcia Chrono Bike 2012

Spoločnosť Festina nás pri príležitosti dvadsiateho výročia svojho pôsobenia ako oficiálneho časomerača pretekov Tour de France opäť prekvapila novým vydaním kolekcie hodiniek Chrono Bike. Spoločnosť Festina predstavuje rad pánskych hodiniek inšpirovaných svetom pretekárskej cyklistiky najvyššej úrovne. Dizajnéri tejto značky pozorne preskúmali pretekárske bicykle a preniesli ich do mierky náramkových hodiniek. Vrúbkovaná luneta spolu s tvarom a usporiadaním ukazovateľov vyzerajú ako hriadele a menšie číselníky ako kolesá a reťazové prevody. Vrúbkované okraje chronografu a tlačidlá hodiniek pripomínajú niektoré detaily pretekárskych bicyklov. Impozantné 48,5 mm okrúhle puzdro vyrobené z ocele 346L je chránené otočnou lunetou s hranou v rovnakej svetlej farbe ako ciferník. Tieto farebné odtiene ešte zvýšili impozantný dojem kolekcie hodiniek Chrono Bike v roku 2012.
Kolekcia Chrono Bike zahŕňa 20 časomeračov v športovom prevedení s bezkonkurenčnou technológiou. 8 modelov má oceľový náramok a ďalších 12 je s remienkom z PU.
Tento športový chronograf je vodotesný do 100 metrov a jeho luminiscenčné ručičky zaručujú ľahké odčítanie aj pri nedostatočnom svetle.

Celý článok... Hodinky Festina - Kolekcia Chrono Bike 2012
 

Hodinky Festina - Kolekcia Ceramic

festinaceramic

 

Kolekcia Ceramic

Kolekcia Ceramic pokračuje vo víťaznom ťažení a získava si srdcia nadšencov hodiniek. Spoločnosť Festina začlenila do kolekcie Ceramic nové modely pre moderné ženy. Jednoduché, neformálne a všestranné modely s okrúhlym ciferníkom, ktoré dokonale kombinujú oceľ a keramiku, kladú dôraz na precízne leštené farby.
Atraktívny model F16588 kombinuje rímske číslice so zirkónmi v tvare žiariacich hviezd. Je to obnovený model hodiniek s troma ručičkami s nezávislou sekundovou ručičkou a malým pomocným ciferníkom na 6 hodine. Multifunkčný model F16587 má lunetu zdobenú zirkónmi. Spoločnosť Festina vytvorila týmito novými modelmi hodiniek kolekcie Ceramic dokonalú kombináciu jedinečnosti, inovácie a dizajnu.

Celý článok... Hodinky Festina - Kolekcia Ceramic
 

Hodinky Festina - Kolekcia Giro 2012

festiangiro2012

 

Kolekcia Giro 2012

Spoločnosť Festina, ako oficiálny časomerač cyklistických pretekov Giro d'Italia, si pripomína preteky 8 nádhernými chronografmi modelov hodiniek.
Spoločnosť Festina navrhuje pohodlné ergonomické športové modely s funkciou chronografu. Kolekcia hodiniek Giro 2012 je dostupná v dvoch prevedeniach: jedna s oceľovým náramkom a druhá s polyuretánovým remienkom, obe s hliníkovou lunetou v rôznych farbách. Geometria počítadiel na ciferníku dodáva športovým hodinkám nádych elegancie. Ich odvážny vzhľad je určený pre mladšie vekové kategórie, ktoré túžia po exkluzívnych hodinkách.
Čierny, biely alebo farebný ciferník je veľmi výrazný vďaka kontrastným ukazovateľom a luminiscenčným ručičkám.
Hodinky sú určené na nosenie v akýchkoľvek podmienkach – tento zázrak s priemerom ciferníka 45,5 mm s oceľovým puzdrom a vrúbkovaným orámovaním je odolný voči vode do hĺbky 100 metrov.

Celý článok... Hodinky Festina - Kolekcia Giro 2012
 

Hodinky Festina - Kolekcia Lady F16590

165903

 

 Kolekcia Lady F16590

 

Spoločnosť Festina ponúka prekvapenie v podobe dámskych hodiniek naznačujúcich čaro a luxus. Túto sezónu môžu zdobiť zápästia svetaznalých žien atraktívne, praktické hodinky. Referenčný model hodiniek F16590 poháňaný quartzovým strojčekom ponúka zobrazenie hodín, minút a sekúnd a funkciu chronografu.

Lesklé puzdro z nerezovej ocele zdobí žiarivá luneta pokrytá zirkónmi. Použité ukazovatele, jednoduché ručičky a nerušivé okienko dátumu umiestnené na pozícii 4, vytvárajú súhru jemných detailov. Pomocné ciferníky sú zvýraznené rovnakou farbou ako ergonomický kožený remienok, a tak spoločne splývajú v nádhernej harmónii.

Výsledkom je elegantný a športový model hodiniek pre ženu mestského ducha.

Celý článok... Hodinky Festina - Kolekcia Lady F16590