Pánske hodinky CASIO TRIPLE G RESIST WAVE CEPTOR - TOUGH SOLAR GW A1000D-1A

 
 
 

0910 170 035

 
 

U nás hodinky aj s darčekom!

 
 
 
 
 
Hodinky > CASIO hodinky - recenzie > Pánske hodinky CASIO TRIPLE G RESIST WAVE CEPTOR - TOUGH SOLAR GW A1000D-1A
 

Pánske hodinky CASIO TRIPLE G RESIST WAVE CEPTOR - TOUGH SOLAR GW A1000D-1A

gwa1000d1aPánske hodinky CASIO TRIPLE G RESIST WAVE CEPTOR - TOUGH SOLAR GW A1000D-1A sú vybavené špecialnými funkciami:

 

TRIPLE G RESIST, odolná konštrukcia, chráni proti nárazom, odstredivej gravitácií a vibráciam.

 

- NEO display - Luminiscenčné ručičky a indexy indikujú svetlo na flôrescenčnú vrstvu , v tme zabezpečujú dlhú svietivosť
- Stopky: 1/20sec. kapacita merania do 1:59'59.95'', Elapsed time
- TIMER, odpočítavacie stopy: rozsah 1sec. do 60min., po 1sec.
- Teplomer, rozsah merania: –10 to 60 °C
- Denný alarm
- Dátumovka, Full auto-calendar: Predprogramovaný kalendár do roku 2099.
- Možnosť nastavenia/vypnutia zvukových signálov napr. pri alarme, stopkách
- ndikátor stavu batérie, Power Saving - prepnutie do úsporného režimu v tme.
- Chránené ovládače, Šrobovacia korunka


- Touch Solar – Hodinky sú dobíjané svetelnou energiou, bez potreby výmeny batérie počas celej životnosti hodiniek. Elektrická energia potrebná na chod hodiniek a ovládanie funkcií je generovaná zo solárnej energie, ktorá sa uskladňuje v dobíjateľnej batérií s veľkou kapacitou. Batéria uvolňuje presne požadované množstovo energie pri jej náhlej potrebe, pri spúšťaní funkcií, podsvietenia a pod.

- Wave Ceptor / Radio Controled – hodinky si samé neustále korigujú presný čas na základe veľmi výkonného a senzitivného prijímača rádiových vĺn. Presný čas zabezpečujú výkonné stanice signálu – vybavené céziovými hodinami umiestnené v šiestich rôznych miestach sveta, tj. Nemceko, Veľká Británia, USA, Japonsko 2x, Čína, Hodinky automaticky prevezmú najbližší signál, tak je zabezpečená dokonalá presnosť hodiniek automatická kalibrácia presného času nech sa nachádzate kdekoľvek vo svete.

- World Time, Svetové časy: zobrazuje aktuálny čas vo veľkých mestách a špecifických oblastiach po celom svete. 29 rôzných časových pásiem. automatické prepínanie letný/zimný čas, Nastavenie domovského mesta.

- Smart access - Inteligentný prístup k funkciám hodiniek, korunka elektronicky spína jednotlivé funkcie hodiniek, ktoré sú zabezpečované viacerými na sebe nezávislými strojčekmi. Ovládanie je veľmi intuitívne a ľahko čitateľné na ciferníku hodiniek . Toto je jedinečný CASIO analógový systém, ktorý umožňuje naozaj jednoduché a ultra-rýchle prepínanie širokého rozsahu funkcií hodiniek.