WENGER hodinky - recenzie

 
 
 

0910 170 035

 
 

U nás hodinky aj s darčekom!

 
 
 
 
 
Hodinky > WENGER hodinky - recenzie
 

Dámske hodinky Wenger Squadron Lady 01.0121.101

wenger-01-0121-101-damske-hodinky

Dámske športové hodinky Wenger Squadron Lady

Aktuálna sezóna módy v hodinkách jednoznačne hrá v prospech výrazných farieb. Preto sa dámy rozhodne nebojte ukázať svoju hravú stránku práve hodinkami Wenger Squadron Lady 01.0121.101. Tie Vás nenechajú v úzkych, či už na náročnom turistickom chodníku, alebo pri užívaní voľného času. Hodinky Vás budú dokonale reprezentovať v akejkoľvek spoločnosti. Jednoduchý model je vyrobený z kvalitnej ušľachtilej pevnej ocele, o čom značka Wenger nemusí presviedčať svojich zákazníkov. Odolnosť a známka SWISS MADE svedčia o veľmi vysokej kvalite týchto hodiniek. Ciferník perleťovej farby Vás určite zaujme jemne ružovými číslicami, detailne spracovanou dátumovkou lemovanou taktiež ružovou farbou a jemne vsadeným "švajčiarskym krížom" na úrovni dvanástky. Ručičky pôsobia decentne, zladené z farbou ušľachtilej ocele. Celému dojmu dodáva dokonalú bodku módny silikónový remienok v nádhernej ružovej farbe, výraznej a žiarivej, ktorá je momentálnym hitom tohto roka. Pohodlnosťpri nosení oceníte i vďaka motýlikovej spone na remienku. Posúďte samy, Wenger Squadron Lady 01.0121.101 -presný spoločník, odolné a pevné spracovanie, žensky zladené prvky, optimistické farby, lákavá cena a dôkaz Vášho vynikajúceho vkusu pri výbere hodiniek.

Celý článok... Dámske hodinky Wenger Squadron Lady 01.0121.101
 

Pánske hodinky Wenger Terragraph Chrono 01.0543.103

01-0543-103 Hodinky WENGER TERRAGRAPH CHRONO by sme mohli definovať jednoducho, klasika bude vždy trendy. Neo-klasický dizajn týchto hodiniek, kde je v rovnováhe estetická stránka s funkčnosťou a precíznym spracovaním. Vždy dokonale zladené farby ciferníka a číslic nám poskytujú praktičnosť , ktorú očakávame a zároveň majú hodinky moderný look. Priemer puzdra 43mm je ideálny aj na zobrazenie funkcie chronografu, ktorý zobrazuje hodnoty v samostatných ciferníkoch 60sec., 30min., 12hod., samozrejme dátumovka je prehľadne umiestnená na pozícii 4. Ručičky ciferníka sú veľmi výrazne a potiahnuté vrstvou Superluminova pre odčítanie času aj v tme. Modelová rada WENGER TERRAGRAPH prichádza piatich farebných vyhotoveniach, všetky sú vybavené pravým koženým remienkom, nerezovým puzdrom 316L a zafírovým sklíčkom. Na hodinky WENGER sa vzťahuje trojročná záruka.

Celý článok... Pánske hodinky Wenger Terragraph Chrono 01.0543.103
 

Pánske hodinky Wenger Sea Force Chrono 01.0643.101

hodinky-wenger-01-0643-101   Pánske hodinky Wenger Sea Force Chrono 01.0643.101 Vám umožnia stráviť dlhý čas hlboko pod hladinou pri skúmaní krás morského dna alebo pri rôzných vodných aktivitách. Vodeodolnosť hodiniek je 200m, dokonalú ochranu zabezpečuje zafírové sklíčko, ktoré je odolné voči škrabancom od ostrých skál a koralov, zadné veko je na závit, čo zabezpečuje perfektnú tesnosť puzdra a spoločne s chránenou šrobovateľnou korunkou bezpečne chránia hodinky voči vode. Sea Force Chrono je výsledkom švajčiarskej technickej zručnosti a inovácii, hodiny sú osadené Swiss Made chronografom, umožňujúcim meranie času v samostatných ciferníkoch 60sec., 30min. až do 12hod. Ručičky obsahujú vrstvu SUPERLUMINOVA čo umožňuje dobrú viditeľnosť aj v noci. Puzdro má veľmi jemne zaoblené hrany a povrch je precízne brúsený v kombinácii s leštenými časťami, na korunke nájdeme známy Wenger kríž – logo značky. Ovládanie hodiniek je uspôsobené tak aby sa funkcie dali používať aj s rukavicami.

Celý článok... Pánske hodinky Wenger Sea Force Chrono 01.0643.101