Hodinky podľa značky

 
 
 

0910 170 035

 
 

U nás hodinky aj s darčekom!

 
 
 
 
 
Hodinky > HODINKY > Hodinky podľa značky
 

Hodinky CASIO, CERTINA, TISSOT, ESPRIT... hodinky usporiadané podľa značiek

U nás nakupujete s istotou,  ponúkame len značky hodiniek , ktoré dokonale poznáme a máme preverené aj z kamennej predajne. Všetky značky hodiniek v našej ponuke sú výhradne od autorizovaných dodávateľov s komplexným záručným a pozáručným servisom, s garanciou originality hodiniek.  Hodinky nepredávame len virtuálne, ale máme najnovšie, neustále aktualizované kolekcie priamo skladom. V prípade, že hodinky objednané cez e-shop Vám nebudú vyhovovať , máte možnosť ich vrátiť, alebo vymeniť do 14-tich pracovných dní bez uvedenia dôvodu.  Hodinky si môžete nezáväzne objednať a vyzdvihnúť aj osobne na predajni a reálne vyskúšať na ruke, samozrejme za internetovú cenu. Vypočujte si našu upútavku.

 

 
 


Hodinky podľa značky

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
 
BERING 14440-077
AkciaDoprava zdarma
Elegantné pánske hodinky BERING vyrobené v Dánsku. Oceľové hodinky majú povrchovú úpravu, ciferník so sivým podkladom, indexy a arabské číslice a ručičky sú v striebornej farbe a sekundová ručička v kontrastnej oranžovej farbe. Vodotesnosť WR 50 m.
Ušetríte: -18 %

BERING 14440-077

164,00 € 199,00 €
 
BERING 14440-227
AkciaDoprava zdarma
Elegantné pánske hodinky BERING vyrobené v Dánsku. Oceľové hodinky majú povrchovú úpravu, ciferník s modrým podkladom, indexy a arabské číslice v bielej farbe, ručičky v čiernej farbe a sekundová ručička v bielej farbe. Vodotesnosť WR 50 m, dátumovka.
Ušetríte: -18 %

BERING 14440-227

164,00 € 199,00 €
 
Ponuky
BERING 14440-393
Doprava zdarma
Elegantné pánske hodinky BERING vyrobené v Dánsku. Oceľové hodinky majú povrchovú úpravu, ciferník s modrým podkladom, indexy a arabské číslice v bielej farbe, ručičky v modrej farbe a sekundová ručička v kontrastnej oranžovej farbe. Vodotesnosť WR 50 m.

BERING 14440-393

189,00 €
 

 
 

Hodinky od overeného e-shopu, excelentné hodinky - excelentné ceny

Spoločnosť TIME IN pôsobí na trhu s hodinkami už 14 rokov, v ponuke nájdete pánske hodinky, dámske hodinky a taktiež aj detské hodinky, na výber cez 8000 modelov, od lacných a kvalitných hodiniek na každý deň, športové hodinky s množstvom užitočných funkcii až po luxusné švajčiarske hodinky pre podnikateľov a vrcholových manažérov. Ponúkame široký výber hodiniek ako Casio, Festina, Tissot, Citizen, Seiko, Esprit a ďalšie. Skvelé ceny hodiniek, množstvo hodiniek v akciových cenách, program kreditov, výhody vlastných obchodných priestorov, poštovné zdarma, bonusy... Hodinky kúpené v našom eshope sú s garanciou autorizovaného predajcu v SR a s komplexným záručným a pozáručným servisom.