Hodinky Festina - Kolekcia Chrono Bike 2012

 
 
 

0910 170 035

 
 

U nás hodinky aj s darčekom!

 
 
 
 
 
Hodinky > FESTINA hodinky - recenzie > Hodinky Festina - Kolekcia Chrono Bike 2012
 

Hodinky Festina - Kolekcia Chrono Bike 2012

festinatourdefrance

 

Kolekcia Chrono Bike 2012

Spoločnosť Festina nás pri príležitosti dvadsiateho výročia svojho pôsobenia ako oficiálneho časomerača pretekov Tour de France opäť prekvapila novým vydaním kolekcie hodiniek Chrono Bike. Spoločnosť Festina predstavuje rad pánskych hodiniek inšpirovaných svetom pretekárskej cyklistiky najvyššej úrovne. Dizajnéri tejto značky pozorne preskúmali pretekárske bicykle a preniesli ich do mierky náramkových hodiniek. Vrúbkovaná luneta spolu s tvarom a usporiadaním ukazovateľov vyzerajú ako hriadele a menšie číselníky ako kolesá a reťazové prevody. Vrúbkované okraje chronografu a tlačidlá hodiniek pripomínajú niektoré detaily pretekárskych bicyklov. Impozantné 48,5 mm okrúhle puzdro vyrobené z ocele 346L je chránené otočnou lunetou s hranou v rovnakej svetlej farbe ako ciferník. Tieto farebné odtiene ešte zvýšili impozantný dojem kolekcie hodiniek Chrono Bike v roku 2012.
Kolekcia Chrono Bike zahŕňa 20 časomeračov v športovom prevedení s bezkonkurenčnou technológiou. 8 modelov má oceľový náramok a ďalších 12 je s remienkom z PU.
Tento športový chronograf je vodotesný do 100 metrov a jeho luminiscenčné ručičky zaručujú ľahké odčítanie aj pri nedostatočnom svetle.