SEIKO ASTRON GPS SAST100G LIMITED EDITION

 
 
 

0910 170 035

 
 

U nás hodinky aj s darčekom!

 
 
 
 
 
Hodinky > SEIKO hodinky - recenzie > SEIKO ASTRON GPS SAST100G LIMITED EDITION
 

SEIKO ASTRON GPS SAST100G LIMITED EDITION

sast100_schatten untenFunkcie: GPS satelitný príjem signálu, Stála aktualizácia 39 časových pásiem, Druhé časové pásmo, Večný kalendár do 2100, Magnetická odolnosť 4800 A/m, Zobrazenie príjmu signálu, Funkcia úspory energie, Funkcia letného času, Luminiscenčné ručičky a indexy, Automatický & manuálny chod, Nezávisle na tom, kde sa nachádzate, sa dozviete presný čas, a to buď automaticky alebo po manuálnom zadaní, stlačení tlačítka.

Presnosť atomových hodiniek
Čas je presný rovnako ako atomové hodinky. Odchýlka chodu hodiniek Astron je iba 1 sec. za 100.000 rokov.

Rýchle nastavenia
Hodinky ASTRON potrebujú iba 6 sekúnd pre nastavenie času. Hodinky riadené rádiom k tomu potrebujú 120 sekúnd. Pre zistenie časového pásma a miestného času potrebujú hodinky ASTRON pri ideálnych podmienkach menej než 30 sekúnd.

Plná funkčnosť aj pri pohybe
Hodinky ASTRON sú schopné prijať informáciu času aj v prípade, že sa pohybujete. Hodinky riadené rádiovým signálom musia byť v kľude.

Automatický príjem
pokiaľ sú hodinky plne nabité, naviažu jeden krát denne spojenie so satelitom a zachytia časový signál. Časový signál je možné naviac zistiť jednoduchým stlačením tlačítkata tiež manuálne.

Kompletné pokrytie časového pásma
Hodinky ASTRON rozoznávajú všetkých 39 časových pásiem, teda viacej ako akékoľvek iné hodinky. Večšina hodiniek so zobrazením svetového času je schopná rozlíšiť maximálne 29 časových pásem.

Večný kalendár
Hodinky ASTRON sú vybavené kalendárom, takže dátum bude až do 28. februára 2100 vždy nastavený správne, a to aj v prestupnom roku.

Jednoduché nastavenie letného času
jediným stlačením tlačítka zmeníte letný čas na zimný.