Spoločnosť Casio predstavila prvý model vytvorený v spolupráci s Scuderia Toro Rosso

 
 
 

0910 170 035

 
 

U nás hodinky aj s darčekom!

 
 
 
 
 
Hodinky > Recenzie > Spoločnosť Casio predstavila prvý model vytvorený v spolupráci s Scuderia Toro Rosso
 

Spoločnosť Casio predstavila prvý model vytvorený v spolupráci s Scuderia Toro Rosso

Spoločnosť Casio uviedla na trh nový model v rade kovových športových hodiniek EDIFICE, ktorá v sebe spája dynamický dizajn s pokročilou technológiou. Nové EFR-554TR je prvým modelom vzniknutým z partnerstva s tímom Formule 1, Scuderia Toro Rosso.

V januári tohto roku,sa stala spoločnosť Casio oficiálnym partnerom pretekárskeho tímu Scuderia Toro Rosso. Spoločnosť sa domnieva, že mladistvá dynamika, nadšenie a vášeň pre rýchlosť v spojení s pretekárskymi automobilmi poháňanými špičkovou inováciou z oblasti technológie, robí tím Scuderia Toro Rosso ideálny partner pre koncept značky EDIFICE "Rýchlosť a inteligencia".

Novinka EFR-554TR je exkluzívny model, ktorý pripomína oficiálne partnerstvo s tímom Scuderia Toro Rosso. Tímová červená farba slúži na zvýraznenie sekundovej ručičky a ručičiek vsadených v ciferníku, kým námornícka modrá a zlatá slúži ako farebný akcent na ďalších miestach, napríklad na púzdre a na hodinovej a minútovej ručičke. Logo tímu je uvedené na číselníku a na zadnom kryte hodiniek. Trojica vsadených číselníkov evokuje budíky v závodnom aute, čím tento model získava športovejší dizajn. Nové hodinky sa dodávajú v špeciálnom balení, majú podstavec na vystavenie a ich súčasťou je aj pamäťová karta.

Shigenori Itoh, vyšší výkonný riaditeľ a vyšší generálny riaditeľ z celosvetového marketingového ústredia spoločnosti Casio Computer Co.,Ltd., k tomu povedal: ,, Som rád, že môžem predstaviť hodinky, ktoré symbolizujú naše oficiálne partnerstvo s mladistvým a sľubným tímom Scuderia Toro Rosso. Tešíme sa na budúce úspechy tohto tímu.´´

Franz Tost, šéf tímu Scuderia Toro Rosso, poznamenal k novému výrobku: ,, Veľmi som sa tešil na model stelesňujúci naše partnerstvo, vyrobený v rámci dynamickej a inovatívne nabitej značky EDIFICE. Dúfam, že sa podarí nadviazať ešte mocnejšie spojenie medzi našimi organizáciami.