Hodinky EQB-600D sa vedia pripojiť k smartphonu.

 
 
 

0910 170 035

 
 

U nás hodinky aj s darčekom!

 
 
 
 
 
Hodinky > Recenzie > Hodinky EQB-600D sa vedia pripojiť k smartphonu.
 

Hodinky EQB-600D sa vedia pripojiť k smartphonu.

Spojenie hodiniek s chytrím telefónom a podpora nového presného časového systému - nápadité zobrazenie svetového času 01.07.2016.

Najnovší prírastok do radu vysoko výkonných hodiniek CASIO EDIFICE Premium kombinujúcich dynamický dizajn so špičkovými parametrami Hi-Tech v oblasti hodinárstva.CASIO EQB-600D sa vie pripojiť k smartphonu a môžu sa pochváliť novým multidimenzionálnym vsadeným číselníkom s motívom planéty Zem, predstavujúcim ďalší krok v evolúcii svetového času prostredníctvom nápaditého zobrazenia.

Spoločnosť Casio predstavila koncepciu globálnej synchronizácie času pre podporu vývoja analógových hodiniek pre súčasný globálny vek. V rámci globálnej synchronizácie času vyvinula spoločnosť Casio hodinky G- SHOCK a OCEANUS s technológiou GPS Hybrid Wave Ceptor, ktorá prijíma signály časovej kalibrácie z GPS satelitu a rádiových vĺn a hodinky EDIFICE podporujúce spojenie so smartphonom pre nastavenie času približne 300 miest po celom svete. Tieto hodinky získavajú uznanie ako pokročilé systémy merania času poskytujúce presný čas kdekoľvek na svete.

EQB-600D sa vyznačujú 3D číselníkom so zemeguľou, kopulovitým multidimenzionálnym vsadeným číselníkom s motívom planéty Zem zobrazujúcim svetový čas nápaditým a esteticky príjemným spôsobom. Motív planéty Zem s jemnými detailami je realizovaný prostredníctvom vyspelých techník odlievanie spoločnosti Yamagata Casio Co., Ltd., výrobnej základne Casio v Japonsku. Povrch s polarizovaným povlakom zabezpečuje zmenu farby pod rôznymi pozorovacími uhlami, čo ďalej zvyšuje eleganciu týchto hodiniek.

3D číselník so zemeguľou funguje v spojení so svetovým časom zobrazeným na vsadenom číselníku v polohe 8 hodín, a pozvoľna sa otáča jeden krát za 24 hodín, rovnako ako planéta Zem. Ručička zakriveného vsadeného číselníku indikuje časové pásmo pre svetový čas mesta. Keď je ručička vsadeného číselníka v hornej polovici 3D číselníka so zemeguľou, ide o nočný čas (medzi 18:00 a 6:00) v danom časovom pásme, a keď je v dolnej polovici, ide o denný čas (medzi 6:00 až 18 : 00) v danom časovom pásme.

 

 

 

To umožňuje okrem indikácie času aj vizuálnu indikáciu denného a nočného času.

Spoločnosť Casio vyvinula presný časový systém, ktorý ďalej rozširuje funkcie nastavenia času pri spojení so smartphonom. Tento systém je začlenený do aplikácie pre smartphony CASIO Watch, ktorá umožňuje pripojenie k EQB-600D. Tento systém sa pripája k časovým serverom na internete, ktoré poskytujú časové údaje a priraďujú ich k vlastnej mapovej databáze za účelom získania presného času získaním údajov o časovom pásme pre aktuálnu polohu a údajov o letnom čase.

Hodinky EDIFICE EQB-600D ukazujú presný čas s inovatívnymi funkciami evokujúcimi nepretržitý tok času po celom svete.