Cestujte po svete - zostaňte v spojení s hodinkami EQB-510 od Casio

 
 
 

0910 170 035

 
 

U nás hodinky aj s darčekom!

 
 
 
 
 
Hodinky > Recenzie > Cestujte po svete - zostaňte v spojení s hodinkami EQB-510 od Casio
 

Cestujte po svete - zostaňte v spojení s hodinkami EQB-510 od Casio

Nový vzhľad, múdra funkcionalita: EQB-510 z modelovej rady EDIFICE sú už druhou generáciou hodiniek, ktorá vie komunikovať so smartfónmi - predstavujú nové prirodzené elegantné prevedenie úspešného modelu EQB-50.

EQB-510 sú perfektným spoločníkom pre podnikateľov i cestovateľov. Tieto hodinky komunikujú so smartphonmi pomocou technológie Bluetooth® 4.0 a bezplatnej aplikácie Casio Watch, ktorá umožňuje jednoduché nastavenie svetového času. Nastavenie hodiniek na miestny čas je otázkou prostého stlačenia tlačidla. Pomocou mapy sveta s približne 300 mestami, ktorá je súčasťou tejto aplikácie, možno tiež nastaviť druhé časové pásmo.

Vďaka dvom displejom na ciferníku, ktoré sú súčasne viditeľné, možno okamžite zistiť miestny čas váš aj miestny čas vášho obchodného partnera na druhej strane sveta. Tí, ktorí často cestujú lietadlom, môžu tieto hodinky ľahko nastaviť do režimu V lietadle.

Ďalšou skvelou funkciou EQB-510 je vyhľadávač smartphonov: táto funkcia umožňuje váš osobný smartphone, životne dôležitý organizér pracovného aj súkromného života, ľahko a kedykoľvek nájsť pomocou signálu budíka!

Okrem vysokého technického výkonu sa môžu EQB-510 pochváliť novým dômyselným dizajnom. Pozoruhodné 48,1mm púzdro a náramok sú vyrobené z pevnej nehrdzavejúcej ocele pre zdôraznenie elegantného a prirodzeného charakteru tohto chronografu. Strieborné ručičky hodiniek a indexy dodávajú prehľadnému dizajnu ciferníku so zobrazením dátumu a dňa v týždni, rovnako ako 24-hodinovú funkciu stopiek v polohe 6 hodín, elegantný nádych farby. Obzvlášť atraktívnym detailom je dizajn mapy sveta, ktorý zdobí ciferník v polohe 3 hodiny a zdôrazňuje druhé časové pásmo.

Tieto hodinky vybavené technológiou Tough Solar od spoločnosti Casio patria takisto k najlepším prístrojom z hľadiska spotreby energie a trvalo udržateľného rozvoja. Neviditeľné solárne články zachytávajú svetlo a ukladajú túto energiu na dlhú dobu, čím poskytujú energetickú rezervu pre dobu až 24 mesiacov - vďaka tomuto pokroku priaznivému pre ekológiu sa výmena batérie stáva vecou minulosti.

Okrem toho boli hodinky EQB-510 navrhnuté ako odolné voči vibráciám: táto koncepcia bola pôvodne navrhnutá pre tím Formuly 1 ™ Infiniti Red Bull Racing, aby boli kompenzované masívne vibrácie spôsobované pneumatickými skrutkovačmi pri zastávkach v depe.