Cestujte po svete štýlovo a pohodlne, teraz aj lacnejšie s hodinkami SEIKO ASTRON v akciových cenách

 
 
 

0910 170 035

 
 

U nás hodinky aj s darčekom!

 
 
 
 
 
Hodinky > Recenzie > Cestujte po svete štýlovo a pohodlne, teraz aj lacnejšie s hodinkami SEIKO ASTRON v akciových cenách
 

Cestujte po svete štýlovo a pohodlne, teraz aj lacnejšie s hodinkami SEIKO ASTRON v akciových cenách

Jednoduché cestovanie v čase

Cestovanie po svete môže byť odteraz oveľa jednoduchšie s pomocou hodiniek Astron GPS Solar Dual-Time. S využitím energie svetla sa pripájajú na sieť GPS, určujú čas s presnosťou atómových hodín a stlačením tlačítka na hodinkách sa nastaví vaše aktuálne časové pásmo. S novým kalibrom Dual-Time môžete zistiť, koľko je hodín nie len tam kde sa práve nachádzate, ale taktiež vo vašom domácom časovom pásme, a to na jednoduchom 12 hodinovom ciferníku zo zvláštnym indikátorom AM/PM. Na pozícii 2 hodiny je umiestnený spätný ukazovateľ dňa v týždni a na pozícii 4 hodiny dátumovka. Nastavenie hodiniek je vďaka funkcii elektronického zariadenia v korunke nenáročné a dátum vďaka večnému kalendáru Astron je správny každý deň až do 28 februára 2100. S hodinkami Astron bude vaše cestovanie bez stresu.

 

Cestujte po svete štýlovo a pohodlne

U všetkých hodiniek Astron sú ciferníky jasné a ľahko čitateľné. Púzdro je leštené unikátnou technikou, ktorú používa výhradne SEIKO, technika zaracu. Vďaka nej je ciferník zreteľný a každý odraz svetla je ostrý. Špeciálne vyvinutý modul GPS je energeticky úsporný a ponúka širokú škálu farieb ciferníka. Remienky sú zostavené z individuálne navrhnutých článkov,  dokonale sadnú na zápästie, pre vaše pohodlné nosenie.  Prevedenie piatich modelov je s titánovým púzdrom a troch s oceľovým púzdrom .