SWISS EAGLE

 
 
 

0910 170 035

 
 

U nás hodinky aj s darčekom!

 
 
 
 
 
 


Hodinky Swiss Eagle

Švajčiarska kvalita za vynikajúcu cenu - hodinky Swiss Eagle.
Švajčiarsky orol - žijúci nad majestátnymi vrcholmi Álp je skutočne úžasný tvor.
Stále je aktívny, v neustálom pohybe, plný sily a energie, ktorá nemá porovnanie.
Tak ako tento tvor, od ktorého má svoje meno aj rada hodiniek SWISS EAGLE - zahrňuje vysoko výkonné športové hodinky švajčiarskej výroby, ktoré demonštrujú silu a dynamiku hodnú rovnakého mena.

Značka bola založená v roku 1961 v meste Biel renomovaným profesionálnym hodinárom menom Hans Knol, je zameraná na vývoj a produkciu prepracovaných športových časomerných prístrojov. 
 
 

Hodinky od overeného e-shopu, excelentné hodinky - excelentné ceny

Spoločnosť TIME IN pôsobí na trhu s hodinkami už 12 rokov, v ponuke nájdete pánske hodinky, dámske hodinky a taktiež aj detské hodinky, v našej ponuke nájdete cez 8000 modelov, od lacných hodiniek na každý deň až po luxusné švajčiarske hodinky. Ponúkame široký výber hodiniek ako Casio, Festina, Tissot, Citizen, Seiko, Esprit a ďalšie. Skvelé ceny hodiniek, výhody vlastných obchodných priestorov, poštovné zdarma, bonusy... Hodinky kúpené v našom eshope sú s garanciou autorizovaného predajcu v SR a s komplexným záručným a pozáručným servisom.

  • NEPREHLIADNITE SÚŤAŽ: Vyhrajte pánske hodinky GA 100-1A1 G-Shock - každý týždeň súťažíme o hodinky. Podrobnosti o súťaži TU
y.sk » prejsť do obchodu www.inhodinky.sk 99% Zákazníkov odporúča obchod Za posledných 90 dní, Shop roku  Obchod sa stal finalistom v súťaži ShopRoku 2015 v kategórii: Cena kvality - Módne doplnky