SWISS EAGLE

 
 
 

0910 170 035

 
 

U nás hodinky aj s darčekom!

 
 
 
 
 
 


Hodinky Swiss Eagle

Švajčiarska kvalita za vynikajúcu cenu - hodinky Swiss Eagle.
Švajčiarsky orol - žijúci nad majestátnymi vrcholmi Álp je skutočne úžasný tvor.
Stále je aktívny, v neustálom pohybe, plný sily a energie, ktorá nemá porovnanie.
Tak ako tento tvor, od ktorého má svoje meno aj rada hodiniek SWISS EAGLE - zahrňuje vysoko výkonné športové hodinky švajčiarskej výroby, ktoré demonštrujú silu a dynamiku hodnú rovnakého mena.

Značka bola založená v roku 1961 v meste Biel renomovaným profesionálnym hodinárom menom Hans Knol, je zameraná na vývoj a produkciu prepracovaných športových časomerných prístrojov. 
 

Hodinky od overeného e-shopu, excelentné hodinky - excelentné ceny

Spoločnosť TIME IN pôsobí na trhu s hodinkami už 14 rokov, v ponuke nájdete pánske hodinky, dámske hodinky a taktiež aj detské hodinky, na výber cez 8000 modelov, od lacných a kvalitných hodiniek na každý deň, športové hodinky s množstvom užitočných funkcii až po luxusné švajčiarske hodinky pre podnikateľov a vrcholových manažérov. Ponúkame široký výber hodiniek ako Casio, Festina, Tissot, Citizen, Seiko, Esprit a ďalšie. Skvelé ceny hodiniek, množstvo hodiniek v akciových cenách, program kreditov, výhody vlastných obchodných priestorov, poštovné zdarma, bonusy... Hodinky kúpené v našom eshope sú s garanciou autorizovaného predajcu v SR a s komplexným záručným a pozáručným servisom.