SECULUS

 
 
 

0910 170 035

 
 

U nás hodinky aj s darčekom!

 
 
 
 
 
 
Filter parametrov:
Cena
 
 


SECULUS

Hodinky SECULUS

Predstavujeme SECULUS
Švajčiarske hodinky dnes pozná skutočne každý. Vynikajúce svojou presnosťou, precíznym spracovaním, výberom najkvalitnejších materiálov a jemnou mechanikou.
Označenie Swiss Made je zárukou najvyššej kvality. Jednou zo švajčiarskych značiek, preslávenej najmä v západnej Európe je práve značka SECULUS. Vo svojej kolekcii ponúka viac než 400 modelov ako dámskych, tak i pánskych, vo viacerých prevedeniach, veľkostiach a úžitkových vlastnostiach.
Módne trendy sa menia, v súčasnosti budete „IN", ak si vyberiete hodinky nápadné aj nápadité, ale predovšetkým veľké. Viacmenej kvalita zostáva „IN" vždy bez ohľadu na módu. Kvalitné hodinky môžu byť vždy vhodným doplnkom a dnes plnia najmä práve túto funkciu.
V nových kolekciách sú zapracované do púzdra i do číselníka kryštály Swarowski alebo zirkóny. Veľmi pôsobivé sú kombinácie kovu a ružového zlata.

Určite neprehliadnete dámske hodinky s perleťou. Sklo hodiniek je minerálne alebo zafírové, ktoré je vyrábané špeciálnou technológiou a je to najlepšie, čo sa vôbec v dnešnej dobe používa.Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
 
Ponuky
Seculus swiss made 622-1
Pánske hodinky Seculus swiss made 622-1 Prémium Line chronograf

Seculus swiss made 622-1

1.147,00 €
 
Ponuky
Seculus swiss made 4490.2.503D LB
Doprava zdarma
Pánske hodinky Seculus swiss made 614 /Luxusná kolekcia/
5 3

Seculus swiss made 4490.2.503D LB

1.219,17 €
 
Ponuky
Seculus 692

Seculus 692

435,00 €
 
Ponuky
Seculus swiss made 525 Citylights
Pánske hodinky /Luxusná kolekcia/ Seculus swiss made 525 Citylights

Seculus swiss made 525 Citylights

344,00 €
 

 
 

Hodinky od overeného e-shopu, excelentné hodinky - excelentné ceny

Spoločnosť TIME IN pôsobí na trhu s hodinkami už 14 rokov, v ponuke nájdete pánske hodinky, dámske hodinky a taktiež aj detské hodinky, na výber cez 8000 modelov, od lacných a kvalitných hodiniek na každý deň, športové hodinky s množstvom užitočných funkcii až po luxusné švajčiarske hodinky pre podnikateľov a vrcholových manažérov. Ponúkame široký výber hodiniek ako Casio, Festina, Tissot, Citizen, Seiko, Esprit a ďalšie. Skvelé ceny hodiniek, množstvo hodiniek v akciových cenách, program kreditov, výhody vlastných obchodných priestorov, poštovné zdarma, bonusy... Hodinky kúpené v našom eshope sú s garanciou autorizovaného predajcu v SR a s komplexným záručným a pozáručným servisom.