HAUREX

 
 
 

0910 170 035

 
 

U nás hodinky aj s darčekom!

 
 
 
 
 
 


HAUREX "Ako nikto iný"

Firma Haurex rešpektuje pri navrhovaní a výrobe svojích hodiniek tieto základné pravidlá, ktoré jednoznačne charakterizujú ich vlastnosti:
- príjemný, avšak nie príliš extravagantný design
- jasný a čitateľný ciferník
- použitie nových materiálov v súlade s módnymi trendmi
- vysoko kvalitné precízne spracovanie
- zaujímavá cena
Vlastnú identitu značky hodiniek Haurex je možné definovať takto:

Hodinky s exkluzívnym designom, ktoré sú elegantné a moderné, vhodné k dennému aj príležitostnému noseniu, schopné podtrhnúť celkový vzhľad muža aj ženy všetkých vekových skupín. 
 

Hodinky od overeného e-shopu, excelentné hodinky - excelentné ceny

Spoločnosť TIME IN pôsobí na trhu s hodinkami už 14 rokov, v ponuke nájdete pánske hodinky, dámske hodinky a taktiež aj detské hodinky, na výber cez 8000 modelov, od lacných a kvalitných hodiniek na každý deň, športové hodinky s množstvom užitočných funkcii až po luxusné švajčiarske hodinky pre podnikateľov a vrcholových manažérov. Ponúkame široký výber hodiniek ako Casio, Festina, Tissot, Citizen, Seiko, Esprit a ďalšie. Skvelé ceny hodiniek, množstvo hodiniek v akciových cenách, program kreditov, výhody vlastných obchodných priestorov, poštovné zdarma, bonusy... Hodinky kúpené v našom eshope sú s garanciou autorizovaného predajcu v SR a s komplexným záručným a pozáručným servisom.