HAUREX

 
 
 

0910 170 035

 
 

U nás hodinky aj s darčekom!

 
 
 
 
 
 


HAUREX "Ako nikto iný"

Firma Haurex rešpektuje pri navrhovaní a výrobe svojích hodiniek tieto základné pravidlá, ktoré jednoznačne charakterizujú ich vlastnosti:
- príjemný, avšak nie príliš extravagantný design
- jasný a čitateľný ciferník
- použitie nových materiálov v súlade s módnymi trendmi
- vysoko kvalitné precízne spracovanie
- zaujímavá cena
Vlastnú identitu značky hodiniek Haurex je možné definovať takto:

Hodinky s exkluzívnym designom, ktoré sú elegantné a moderné, vhodné k dennému aj príležitostnému noseniu, schopné podtrhnúť celkový vzhľad muža aj ženy všetkých vekových skupín. 
 
 

Hodinky od overeného e-shopu, excelentné hodinky - excelentné ceny

Spoločnosť TIME IN pôsobí na trhu s hodinkami už 12 rokov, v ponuke nájdete pánske hodinky, dámske hodinky a taktiež aj detské hodinky, v našej ponuke nájdete cez 8000 modelov, od lacných hodiniek na každý deň až po luxusné švajčiarske hodinky. Ponúkame široký výber hodiniek ako Casio, Festina, Tissot, Citizen, Seiko, Esprit a ďalšie. Skvelé ceny hodiniek, výhody vlastných obchodných priestorov, poštovné zdarma, bonusy... Hodinky kúpené v našom eshope sú s garanciou autorizovaného predajcu v SR a s komplexným záručným a pozáručným servisom.

  • NEPREHLIADNITE SÚŤAŽ: Vyhrajte pánske hodinky GA 100-1A1 G-Shock - každý týždeň súťažíme o hodinky. Podrobnosti o súťaži TU
y.sk » prejsť do obchodu www.inhodinky.sk 99% Zákazníkov odporúča obchod Za posledných 90 dní, Shop roku  Obchod sa stal finalistom v súťaži ShopRoku 2015 v kategórii: Cena kvality - Módne doplnky