ADIDAS

 
 
 

0910 170 035

 
 

U nás hodinky aj s darčekom!

 
 
 
 
 
 
Filter parametrov:
Zobrazenie času
param_img
Napájanie hodiniek
param_img
Funkcie hodiniek
param_img
Určenie
param_img
Materiál púzdra
param_img
Materiál remienka
param_img
Povrchová úprava
param_img
Swiss made
param_img
Sklo
param_img
Cena
 
 


ADIDAS

Hodinky Adidas

Sport Originals
...Adidas - be active...
Adidas je jedna z najvýznamnejších a najznámejších módnych značiek vo svete športu a s určitosťou aj jedna z najpozoruhodnejších svojou históriou a tradíciou.
Vznik značky sa datuje k roku 1920, keď jej zakladateľ Adi Dassler otvoril svoju prvú továreň na topánky. Prvotná idea bola brilantne jednoduchá. Cieľom Adiho Dasslera bolo vybaviť atlétov najlepším a najkvalitnejším vybavením. Počnúc Jesse Owensom a Davidom Beckhamom končiac.Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
 
Ponuky
ADIDAS ADH3156
Doprava zdarmaSkladom
Značkové hodinky ADIDAS si určite získajú všetkých priaznivcov pohybových aktivít, pri ktorých chcú mať stále prehľad o čase. Púzdro je plastové a remienok je textilný, modrej farby. Funkcie: dátum, vodotesnosť WR 100 m.

ADIDAS ADH3156

95,00 €
 
Ponuky
ADIDAS ADH3141
Doprava zdarmaSkladom
Moderné hodinky ADIDAS disponujú veľmi príjemným, kaučukovým remienkom modrej farby, ktorý prechádza do plastového púzdra v tom istom farebnom tóne. Funkcie: dátum, vodotesnosť WR 100 m.

ADIDAS ADH3141

90,00 €
 
ADIDAS ADH6169
AkciaDoprava zdarmaSkladom
Moderné hodinky ADIDAS ocenia všetci priaznivci tejto značky, ktorí obľubujú výrazné obrazce na ciferníku v kombinácii s modrým podkladom. Remienok je kaučukový v modrej farbe. Vodotesnosť WR 50 m.

ADIDAS ADH6169

71,00 € 89,90 €
 
DIDAS ADH6178
AkciaDoprava zdarmaSkladom
Unisexové hodinky ADIDAS vo fialovej farbe v prevedení plast/kaučuk, funkcie: dátumovka

DIDAS ADH6178

49,90 € 105,00 €
 

 
 

Hodinky od overeného e-shopu, excelentné hodinky - excelentné ceny

Spoločnosť TIME IN pôsobí na trhu s hodinkami už 12 rokov, v ponuke nájdete pánske hodinky, dámske hodinky a taktiež aj detské hodinky, v našej ponuke nájdete cez 8000 modelov, od lacných hodiniek na každý deň až po luxusné švajčiarske hodinky. Ponúkame široký výber hodiniek ako Casio, Festina, Tissot, Citizen, Seiko, Esprit a ďalšie. Skvelé ceny hodiniek, výhody vlastných obchodných priestorov, poštovné zdarma, bonusy... Hodinky kúpené v našom eshope sú s garanciou autorizovaného predajcu v SR a s komplexným záručným a pozáručným servisom.

  • NEPREHLIADNITE SÚŤAŽ: Vyhrajte pánske hodinky GA 100-1A1 G-Shock - každý týždeň súťažíme o hodinky. Podrobnosti o súťaži TU
y.sk » prejsť do obchodu www.inhodinky.sk 99% Zákazníkov odporúča obchod Za posledných 90 dní, Shop roku  Obchod sa stal finalistom v súťaži ShopRoku 2015 v kategórii: Cena kvality - Módne doplnky